Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Безпечний секс під час вагітності і пози

Найбільш безпечний секс, пози під час вагітності.

Вже не для кого не секрет, що секс під час вагітності корисний і бажаний. Залишається чергу за малим – як зробити сам процес більш комфортним і приємним для обох партнерів, особливо якщо у майбутньої мами вже виріс животик.

Розглянемо найбільш безпечні секс пози, завдяки яким ви зможете насолоджуватися один одним без будь-яких побоювань. Звичайно, швидко зростаючий живіт може додавати якийсь дискомфорт під час сексу, але вам ніхто не заважає експериментувати і вибирати для себе більш зручні пози. Використовуйте подушку, яку ви можете підкладати під себе в якості опори. Крім усього іншого, також важливою є турбота, ніжність і уважність партнера і найголовніше, щоб він своєю вагою не тиснув вам на живіт.

Періоди статевої активності вагітної:

Перший триместр – сексуальний потяг знижується на увазі того, що у вашому організмі починають відбуватися фізичні та гармональному зміни, крім цього, часто вагітних в цей період мучать нудота і токсикоз;
Другий триместр – токсикоз вже пройшов, гормональний фон стабілізувався і сексуальний потяг підвищується – вагітна потребує активного статевого життя.
Третій триместр – більшість жінок продовжують вести статеве життя, але багато хто відмовляється від сексу через дискомфорту, який може проявитися через великий живіт.

Поза 1 – На боці
Ця поза зручна на останніх термінах вагітності, коли у жінки вже великий живіт. Вагітна лежить на боці, а партнер – ззаду її. Це дає можливість партнеру пестити груди і живіт партнерки і, що найголовніше, дана поза безпечна для плоду.

Поза 2 – Наїзниця
Це одна з класичних поз, при якій жінка сідає зверху на свого партнера. Є два варіанти даної пози: партнери знаходяться лицем до лиця; жінка сидить на партнері, повернувшись до нього спиною. Вам може здатися, що ця поза не підходить на пізніх термінах, але це не так. В даному випадку стегна, а також коліна партнера можуть служити опорою для жінки, якщо їй важко.

Поза 3 – Класична
Жінка лежить на спині. Чоловік розташовується у неї між ніг. Якщо у вас вже досить округлий животик, партнер може прилаштуватися збоку, тим самим уникнути тиску на нього.

Поза 4 – Класична з закиданням ніг на партнера
Також лежачи на спині, жінка може закидає ноги на свого партнера. У такій становищі чоловік може повністю контролювати свої рухи і глибину входження, крім того, він може вільно пестити вашу груди і живіт. Ще жінка лежачи на спині може випрямивши ноги покласти їх, скажімо, на пуфик, а чоловік у цей час також перебувати між ніг партнерки.

Поза 5 – Входження ззаду
У цій позі жінка стає на коліна і спирається при цьому на руки. Партнер розташовується позаду. Дана поза хороша на останніх термінах, а коли живіт ще не дуже великий, жінка може трохи присісти на ноги партнера.

Поза 6 – Напівлежачи
Жінка лежить на спині, зігнувши ноги в колінах, а чоловік, стоячи на колінах біля ліжка, може впритул присунути до неї. Це поза допомагає розслабитись і отримати ще більше задоволення, причому животик у даному випадку теж буде вільний. Ця поза також дозволить чоловікові пестити стегна, груди і живіт своєї партнерки.

Поза 7 – Жінка сидячи на партнері
Чоловік, зігнувши ноги сідати на них, а партнерка сідає йому на руки. Також чоловік може просто сидіти, не згинаючи колін. Цю позу можна практикувати, поки немає великого живота.

Ось і все, але це не означає, що ви повинні використовувати тільки ці пози. Експериментуйте і знаходите пози найбільш зручні саме для вас.

http://eti-deti.com

Comments are closed.