Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Перші ознаки багатоплідної вагітності

Перші ознаки багатоплідної вагітності.

Багато матусі у всьому світі, дізнавшись, що вагітні, замислюються про кількість діток у себе в животику. І не важливо, перша чи це вагітність чи матуся вже з досвідом. Симптоматика, за твердженням лікарів, може бути різною, але деякі загальні ознаки все-таки були у більшості опитаних матусь двійнят.

Є тільки один 100%-й спосіб підтвердити наявність двійні або багатоплідної вагітності – зробити УЗД. Ультразвукове зображення може показати без сумніву наявність більше одного плода.

Але якщо Ви ще не сходили на прийом до лікаря, нижче наведено кілька ознак, які вказують на багатоплідну вагітність.

Ознака № 1. Надмірна втома.

Як відомо, всі вагітні починають більше спати, наприклад пару годин після обіду, або раніше лягати ввечері. А ось матусі двійнят, згадують, що спали просто на ходу, на робочому місці, в транспорті, в черзі і інших, здавалося б, не призначених для сну місцях. Сонливість, летаргія і виснаження під час першого триместру можуть збільшуватися, тому що організм матусі працює понаднормово, вирощуючи одночасно двох малюків.

Ознака № 2. Жирна позитивна смуга на тесті.

Мамочки двійнят, які проводили тест на вагітність на перших тижнях, моментально отримували виразні жирні лінії, що підтверджують вагітність. Тоді як, мамам, виношував одного малюка, в перший місяць тест може показати або негативну відповідь, або дуже тонкі і розпливчасті смуги. Коли ти вагітна близнюками, рівень HcG (human chorionic gonadotropin), значно вище, ніж у мам виношують одного малюка. HcG – це гормон, що виявляється в крові або сечі вагітної жінки на терміні близько 10 днів, близнюки можуть сприяти збільшенню рівня HcG.

Ознака № 3. Великий животик.

Протягом всієї вагітності лікар або акушерка вимірюють висоту утробного дна (від вершини лобкової кістки до вершини матки), як спосіб визначення гестаційного віку. Вагітність двійнятами або багатоплідна вагітність може зумовити розширення материнської матки, долаючи діапазон для вагітності одним плодом. Однак, є також інші фактори, що сприяють збільшенню вимірювання.

Ознака № 4. Важкий токсикоз.

Близько 50% вагітних жінок відчувають нудоту і блювоту у зв’язку з вагітністю. Жінки з багатоплідної вагітністю так само страждають цим, але можуть страждати в подвійному розмірі. Правда, згідно з опитуванням, лише близько у 15% вагітних підвищені симптоми ранкової хвороби сигналізували про багатоплідної вагітності. Так що тут все індивідуально.

Ознака № 5. Аномальний результат тесту AFP

AFP (Alphafetoprotein) тест – це аналіз крові, здаваний вагітними в другому триместрі. Тест використовується для визначення зростання ризиків відхилення в народженні. Вагітність двійнятами може дати зазвичай високий або позитивний результат.

Ознака № 6. Підрахунок серцевих ударів за допомогою системи Доплера.

Використовуючи нешкідливі звукові хвилі, система Допплера підсилює ембріональні серцеві ритми, зазвичай помітні в кінці першого триместру. Досвідчений лікар або акушерка можуть виявити більше одного пульсу, що вказує на багатоплідної вагітність. Однак, звуки можуть вводити в оману: те, що здається другий пульсом може виявитися другорядним шумом або, у більш рідкісних випадках, пульсом самої матері.

Ознака № 7. Спадковість.

Тут коментарі зайві, багатоплідні вагітності повторюються в сім’ях через покоління, вчені вважають, що виключно по жіночій лінії. Якщо ваша мама сама з двійнят або у неї є рідні брати і сестри з двійні, то у Вас є всі шанси завагітніти двійнятами.

http://twinsy.ru

Comments are closed.