Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon 1-й тиждень вагітності

Навіть якщо ви точно знаєте, коли відбулося зачаття, термін вашої вагітності буде відраховуватися від дати останньої менструації. Насправді, підготовка вашого організму до зачаття – це дуже важливий процес, від якого часто залежить, як саме буде протікати вагітність.

Поки що складно сказати, яка з безлічі яйцеклітин вийде з яєчника і зустрінеться зі сперматозоїдом у процесі зачаття, але ваше тіло вже проводить величезну роботу. Змінюється шар клітин, які вистилають зсередини порожнину матки. Синтезуються потрібні гормони. Зміни стосуються не тільки піхви, матки і молочних залоз. У тій чи іншій мірі до майбутньої вагітності готується весь організм.

Вам теж потрібно підготуватися. Пройти профілактичне обстеження (якщо ви не зробили цього раніше), змінити стиль життя і звички в харчуванні – адже вже зараз ви відповідаєте за здоров’я вашого майбутнього малюка.
У першу чергу скажіть тверде «ні» алкоголю і сигаретам. Ці речовини сильно впливають на організм і можуть викликати збій у складних процесах, які в ньому відбуваються. Зашкодити майбутній дитині може навіть пасивне куріння, тому намагайтеся не знаходитися в приміщенні, в якому курять.

Дуже важливо в цей період не заразитися вірусними захворюваннями (ГРВІ або грипом). Висока температура і вірусна інтоксикація дуже небажані для майбутньої мами. А ще доведеться приймати таблетки!

Ваше харчування повинне бути раціональним. Нічого особливого – просто намагайтеся заміняти солодке, борошняне і жирне на овочі, фрукти, зернові і нежирне м’ясо. До речі, такі зміни будуть дуже корисні не тільки для майбутнього малюка, але і для вашої фігури!

1 коментар to “1-й тиждень вагітності”