Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon 15-й тиждень вагітності

У малюка починає рости волосся! Щоправда, це ще не справжнє волосся, а так звані «Пушкова». Найчастіше до моменту пологів вони зникають, але іноді залишаються у новонародженого на вушках або спинці.

Ваш малюк, як маленька рибка, плаває в навколоплідних водах. Природа передбачила для плоду дуже комфортні умови. Тепла рідина, яка огортає його з усіх сторін, приємна темрява і приглушені звуки … ідеальні умови навіть для дорослої людини.

Навколоплідні води і плодовий міхур, в якому вони знаходяться, так само як і плацента – дуже важливі елементи, які грають серйозну роль в розвитку малюка. Склад навколоплідних вод підібраний природою таким чином, щоб забезпечувати максимально комфортні умови. Води постійно оновлюються за допомогою спеціального шару плодового міхура, який особливим чином «контролює» їх кількість і склад.

Саме тому деякі лікарі-новатори пропонують приймати пологи не в звичайному пологовому залі, а … у спеціальному «басейні». Так, щоб дитина, народившись, потрапляв не в незнайому йому повітряне середовище, а в звичну і комфортну водну.

Якщо вас цікавлять пологи у воді, не забувайте, що це в жодному разі не може відбуватися «будинку у ванній» – тільки в спеціалізованому медичному закладі!

Які зміни відбуваються з вашим тілом на п’ятнадцятій тижня? Якщо ви розглядали свій живіт у дзеркалі, ви могли помітити вертикальну лінію коричневого кольору, яка проходить від пупка вниз. Не лякайтеся, це нормально. Ця лінія – результат «витівок» гормонів, які підтримують і розвивають вашу вагітність. Після пологів вона зблідне і через деякий час зовсім зникне.