Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon 2-й тиждень вагітності

Саме наприкінці другого тижня відбувається найважливіше й таємниче подія – зачаття. Для того, щоб зустрітися зі сперматозоїдом, одна з яйцеклітин повинна повністю дозріти і вийти назовні з яєчника. Цей процес називається овуляція.

На короткий час яйцеклітина потрапляє прямо в черевну порожнину, але тут же швидко захоплюється спеціальними «бахромки» однієї з маткових труб. Саме тому так важливо, щоб маткові труби (або хоча б одна з них) були прохідні – адже інакше зачаття не зможе відбутися.

На місці яйцеклітини в яєчнику утворюється так зване «жовте тіло», яке представляє собою своєрідний гормональний орган. Саме жовте тіло починає виділяти гормони, які так необхідні для підтримки вагітності в перші, найважливіші тижня.

Визначити найбільш відповідний час для зачаття можна, вимірявши температуру в прямій кишці за допомогою спеціального градусника («базальна температура»). Зазвичай до такого методу вдаються жінки, у яких є проблеми із зачаттям. Для більшості майбутніх матусь досить знати зразкові терміни овуляції – кінець другого тижня або початок третьої.

На жаль, надійного методу для того, щоб гарантовано зачати хлопчика чи дівчинку ще не придумали. Ви можете керуватися астрологічними прогнозами чи народними радами … але насправді їх вплив сильно перебільшують.

Найважливіше – це здоров’я майбутньої дитини, а не її стать. Тому не забувайте під час другого тижня утримуватися від алкоголю і нікотину і правильно харчуватися. До речі, вашого партнера це теж стосується! Якщо майбутній тато ще не відмовився від шкідливих звичок, це потрібно зробити негайно. До того ж вести здоровий спосіб життя разом набагато приємніше!