Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon 32-й тиждень вагітності

З кожним днем малюк росте все швидше і швидше. До тридцять другого тижня зростання малюка складає близько 42 см. Важить ваш майбутній спадкоємець або спадкоємиця 1,8 кг. Розміри і вага малюка на тридцятий тижнях вже індивідуальні і можуть відрізнятися, в залежності від спадковості, зростання батьків та інших умов.

Виглядає дитинка просто чудово! Шкіра розгладилася і стала не такою червоною. Очки, бровки, війки, вушка і нігтики вже повністю сформовані.

Чим більше стає ваш живіт, тим складніше вам стає до нього пристосуватися. Зростаюча матка здавлює внутрішні органи (шлунок, сечовий міхур, кишечник) і викликає такі неприємні явища, як печія, розлад шлунку і часті позиви до сечовипускання. Швидше за все, вам доводиться «бігати» в туалет кілька разів за ніч. Не переживайте, це нормально. Якщо у вас всіх цих симптомів немає (а бувають і такі щасливці) – теж не переживайте, і радійте своєму везінню.

Більшість жінок у третьому триместрі вагітності багато думають про майбутні пологи, «прокручуючи» в голові різні сценарії, засновані на розповідях подруг та інформації, прочитаної в різних виданнях, у тому числі електронних.

Насправді, навряд чи варто витрачати на ці роздуми багато часу. Пологи – це в більшості випадків непередбачуваний процес. Ви не можете їх спланувати. Є багато більш важливих речей, про які варто подумати. Наприклад, що покласти в сумку, яку вже пора приготувати для поїздки в пологовий будинок. Які термінові справи потрібно завершити, поки ви ще відносно вільні і можете розпоряджатися своїм часом. Це може стосуватися вашої роботи, навчання або оформлення якихось важливих документів.