Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon 34-й тиждень вагітності

Ура! Ура-ура-ура! Якщо ви переживали з приводу передчасних пологів, можете, нарешті, розслабитися. Малюки, народжені на тридцять четвертому тижні, вже майже не мають проблем зі здоров’ям, хоча все ще називаються «недоношеними».

Дійсно, тридцять четвертий тиждень – це ще занадто рано. Якщо малюк все ж надумає побачитися з вами саме зараз, йому доведеться пробути у спеціальному відділенні для новонароджених довше, ніж дітям, народженим у «правильний» термін. Але життю і здоров’ю малюка такі пологи, як вважається, вже не загрожують.

Ваш спадкоємець або спадкоємиця продовжує рости і важить вже близько 2,3 кг при зрості 45 см. Головний мозок продовжує розвиватися, і малюк вже розрізняє не тільки звуки і голоси, але навіть інтонації! Обов’язково розкажіть про це своїм родичам і близьким. Відтепер всі суперечки та сварки під забороною!

У вас вже з’явилося (або скоро з’явиться) перше «пробне» молоко – молозиво. Ваші груди пробує свої сили перед серйозним випробуванням – годуванням малюка. Деяким жінкам навіть доводиться підкладати в чашечки бюстгальтера спеціальні прокладки, настільки інтенсивно груди «тренується».

Якщо у вас молозиво не виділяється, не переживайте. Насправді, це не обов’язково. Молозиво все одно формується, просто цей процес проходить непомітно.

Вашому серцю доводиться працювати все більше і більше. Судини теж відчувають серйозне навантаження. Через це ви можете періодично відзначати запаморочення. Намагайтеся не вставати різко з ліжка, щоб не закрутилася голова. Якщо запаморочення настільки сильне, що ви не можете стояти на ногах, і якщо цей стан не проходить протягом 10-15 хвилин, потрібно викликати лікаря.