Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon 35-й тиждень вагітності

З тридцять п’ятого тижня ваш лікар запропонує вам відвідувати жіночу консультацію щотижня. Зараз дуже важливо регулярно перевіряти самопочуття ваше і малюка. Лікар виміряє ваша вага, висоту стояння матки (на тридцять п’ятому тижні вона складає близько 35 см над лобком) і артеріальний тиск (щоб виключити ознаки прееклампсії).

Що стосується малюка, лікар обов’язково послухає за допомогою спеціальної трубки його серцебиття, визначить положення в матці (передлежання) і, при необхідності, призначить ультразвукове дослідження (УЗД).

До цього моменту ваш малюк вже важить близько 2,5 кг, його зріст – 45 см. Цілком пристойні «габарити»! Починають зникати Пушкова волосся, хоча у деяких діток неабияку їх кількість залишається на тілі до моменту пологів.

Швидше за все, ваш лікар вже може припустити, чи зможете ви народжувати самостійно (природним шляхом) або вам потрібно буде робити кесарів розтин.

Кесарів розтин – це операція, за допомогою якої плід витягають з матки через розріз передньої черевної стінки і стінки матки. У сучасних умовах цю, не дуже складну операцію, роблять навіть під місцевою анестезією (ви будете в повній свідомості і зможете одразу ж почути і побачити свого малюка).

Для кесарева розтину є чіткі медичні показання. Цю операцію не роблять жінкам, які «просто бояться народжувати». Все-таки природні пологи – це більш природний і здоровий шлях народження для малюка.

Якщо у вас є страх перед пологами, вам потрібно відвідати консультацію психолога в Школі материнства. Якщо ви погано переносите біль, заздалегідь домовтесь з лікарем, який буде приймати у вас пологи, про місцеве знеболюванні (це теж не дуже добре для вас і для малюка, але набагато краще, ніж кесарів розтин).

Місцева анестезія може бути різних видів (епідуральна, пудендальная). Лікар підбере саме той варіант, який буде для вас найкращим.