Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon 7-й тиждень вагітності

Настала сьомий тиждень, і прийшов час відвідати жіночу консультацію (якщо ви не зробили цього раніше). Добре, якщо у вас є лікар-гінеколог, якому ви можете довіряти. Якщо такого лікаря немає – порадьтеся з подругами та знайомими і запитайте у них рекомендацій. Насправді, спостереження хорошого фахівця – це дуже важливо.

У жіночій консультації для вас з малюком заповнять спеціальну карту, куди докладно запишуть всі необхідні відомості. Намагайтеся відповідати на питання як можна докладніше, щоб у лікаря була повна інформація про ваше здоров’я. Кабінет лікаря – не те місце, де треба щось приховувати!

Якщо вам запропонують огляд на кріслі – не переживайте, це стандартна процедура. Лікар повинен підтвердити вашу вагітність за деякими ознаками, які можна виявити тільки при внутрішньому огляді. Також йому необхідно виміряти деякі розміри вашого таза для того, щоб переконатися, що у вас немає протипоказань для природних пологів.

У вашу карту обов’язково запишуть ваш вагу. Потрібно пам’ятати, що збільшення ваги – це дуже важливий показник для всіх вагітних. Це збільшення має перебувати в певних рамках. Надмірні темпи набору ваги можуть свідчити про приховані набряках.

Які зміни відбуваються з вами і вашим малюком на сьомому тижні? Ви вперше можете помітити, що ареоли (шкіра навколо сосків) потемніли. Це теж пов’язано з дією гормонів. Так ваші груди готується до майбутнього годування.

Ваш малюк до сьомому тижні вже значно «підріс». З однієї-єдиної клітини (зиготи), яка вийшла в результаті зачаття, встиг утворитися майбутній чоловічок довжиною 7-9 мм. Якщо подивитися на збільшену фотографію семитижневого ембріона, вже можна розрізнити головний кінець «тулуба» і тазовий, який закінчується … хвостом. Не лякайтеся! Це нормальний етап розвитку ембріона. Зовсім скоро цей період закінчиться і хвіст зникне.

З кожним днем малюк росте, у неї продовжують розвиватися важливі органи, у тому числі головний мозок. Перший, найбільш відповідальний триместр вагітності, триває!