Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Вітаємо, у вас буде двійня

Вітаємо, у вас буде двійня!
Не має такої жінки, яка б не захотіла народити дитину, а бо не мріяла про неї. Або якщо мама чекає не одного а двох малюків. Не будемо розповідати про те, як так могло статися. Хочемо звернути вашу увагу на те, як проходитиме вагітність і роди багатоплідної вагітності.
При багатоплідній вагітності без ускладнень жінка може відчувати втому. Трішки пізніше може появитися задишка та пришвидшитись серцебиття. Також виникне ризик підвищення артеріального тиску, варикозне розширення вен, раннього токсикозу. Часто вагітні жаліються на печію, запори, часті позиви в туалет. Підвищується ризик не виношування, анемії, розміщення плаценти і передчасної від слойки плаценти. Буває плацентарна недостатність. Буває навіть так, що один плід відстає у розвитку від іншого.
Хай там що, а майбутні мами не лякайтеся – це всього лиш можливі і рідкісні випадки. Ваша задача – настроювати себе тільки на найкраще, бажати діткам здоров’я і берегти себе.
Що вам буде корисно?
Для багатоплідних мам ідеальним буде навантаження: повільні прогулянки на свіжому повітрі, плавання. В період відпочинку, лежачи чи сидячи, було б добре тримати ноги поклавши на подушку чи на ще щось таке не високе і зручне. Мамі необхідно носити пояс ( бандаж ) і користуватися спеціальним засобом по догляду за шкірою. Обов’язково потрібно дотримуватися режиму дня, повноцінно харчуватися, вживати якомога більше вітамінів.
Про роди.
Звичайно, що матері які очікують на декількох малюків, знаходяться під особливим наглядом. Багато пологів завершуються кесаревим розтином. Зазвичай таке рішення приймається не зразу, а залежить від багатьох причин. Враховується положення плодів і плаценти, стан здоров’я мами і малюків під час вагітності та пологів. В кожному випадку тактика проходження пологів виробляється строго індивідуально.