Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Для чого і скільки потрібно пити фолієву кислоту

Я намагаюся завагітніти, і мій лікар порадив мені почати прийом фолієвої кислоти. Скільки фолієвої кислоти я повинна приймати?

ВІДПОВІДЬ

Спеціаліст BabyCenter

Буде правильно, якщо ви почнете приймати фолієву кислоту ще до того, як вирішите зачати дитину. Вона суттєво зменшує ризик розвитку вродженої патології нервової трубки у плода, зокрема спинно-мозкової грижі. Спинно-мозкова грижа – це серйозна вроджена патологія, при якій трубка навколо спинного мозку плода змикається не повністю.

Формування нервової трубки у плода відбувається протягом перших кількох тижнів вагітності. Ви можете ще навіть не знати про те, що вагітні. Саме тому варто почати приймати фолієву кислоту до того, як ви вирішили завести дитину. Нервова трубка відповідає за формування головного та спинного мозку у майбутнього малюка. Ця трубка являє собою довгий пучок нервів, який проходить уздовж хребетного стовпа і з’єднує головний мозок з іншими частинами тіла. Протягом всієї вагітності і особливо на ранніх термінах вам необхідна фолієва кислота. Це пов’язано з тим, що формування тіла малюка відбувається в перші тижні вагітності. Незважаючи на те, що вроджена патологія нервової трубки – досить рідкісне явище, кожній жінці рекомендується приймати по 400 мкг фолієвої кислоти щодня з моменту зачаття і до 12 тижня вагітності. Оскільки точно невідомо, в якій цикл відбудеться зачаття, то прийом фолієвої кислоти рекомендується почати з моменту планування вагітності.

Якщо ви не вагітні, ви можете приймати полівітаміни, до складу яких входить фолієва кислота. Порадьтеся з фармацевтом і уточніть, які з вітамінних добавок містять потрібну кількість фолієвої кислоти. Якщо у вас вже є дитина, яка народилася з вродженою патологією нервової трубки, або ви проходите медикаментозне лікування від епілепсії, то в цьому випадку вам, швидше за все, призначать вищу дозування – 5 мг фолієвої кислоти на добу. Але перш ніж планувати ще одну дитину, вам необхідно порадитися з лікарем.

Крім вітамінів з фолієвою кислотою у вашому раціоні повинні бути присутніми продукти, що містять солі фолієвої кислоти. До таких продуктів відносяться темно-зелені листові овочі, такі як брюссельська капуста, шпинат, брокколі. І ряд інших овочів – горох, капуста, цвітна капуста, картопля, зелена квасоля, запечена квасоля, фрукти (особливо цитрусові), сушена квасоля, а також дріжджі і молоко. Деякі види хліба і мюслі містять велику кількість фолієвої кислоти (ви завжди можете уточнити цю інформацію на упаковці продукту).

Солі фолієвої кислоти, як і багато інших вітаміни, зберігаються тільки при певному способі приготування їжі. Тому овочі, що містять фолієву кислоту, краще готувати на пару, запікати в мікрохвильовій печі або швидко обсмажувати. Або ж відварювати їх в невеликій кількості води.

http://www.babycenter.ru

Comments are closed.