Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Ерозія шийки матки. Безпліддя

Патологічні зміни шийки матки , найбільш поширений випадок – ерозія , можуть стати причиною безпліддя , онкологічного захворювання і тому потребують лікування або постійному контролі гінеколога . Шийка матки і цервікальний слиз мають дуже важливе значення для процесу зачаття – під час овуляції слиз в цервікальному каналі пропускає сперматозоїди всередину порожнини матки , а в усі решту часу служить бар’єром для мікробів. Таким чином ерозія шийки матки може стати причиною запальних процесів , які і стають причиною жіночого безпліддя.
Невеликі пошкодження на шийці матки створюють сприятливі умови для зростання бактерій , проникнення їх усередину порожнини матки , переходячи в хронічну форму , інфекція вражає і саму матку , і її придатки . Діагностувавши ерозію шийки матки у жінки , гінеколог настійно рекомендує провести курс лікування , що зменшує ризик безпліддя , особливо якщо пацієнтка молода жінка або дівчина , яка планує в майбутньому мати дітей.
Ерозія шийки матки загрожує не тільки безпліддям , довго не загоюються пошкодження на слизовій поверхні , зараження ВПЛ ( вірусом папіломи людини , який передається статевим шляхом) можуть спровокувати патологічні переродження клітин і ріст злоякісних пухлин.
Виявити ерозію шийки матки досить просто , вона відразу виявляється під час звичайного гінекологічного огляду , лікування на ранніх стадіях проходить швидко і , як правило , успішно . Усунувши ерозію шийки матки на ранній стадії , жінка значно знижує ризик подальшого безпліддя , хронічних запальних захворювань та інших неприємних наслідків . Сучасна медицина пропонує декілька методик лікування – лікарськими препаратами , електрокоагуляцією та інші.

http://www.eko-rb.ru

Comments are closed.