Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Загаряти під час вагітності

Засмагати під час вагітності – користь чи шкода?

Літо прекрасна сонячна пора і, звичайно, всі намагаються максимально насолодитися нею до настання чергових холодів. Хочеться за цей час отримати прекрасний бронзовий загар, який не тільки додасть краси, але ще довго буде нагадувати про літо тепле літо.

Це все чудово і чудово, але необхідно подумати про те, чи принесе користь перебування на сонці? Особливо це стосується вагітних жінок, так як в цей період організм зазнає безліч змін і стає особливо чутливим. Ось саме про це ми і поговоримо.

Природну засмагу
Є мудре народне прислів’я, яке тут буде дуже доречне – ГАРНОГО ПОТРОХУ! І це правда – обмежена кількість часу перебування вагітної жінки на сонці не принесе шкоди, але в даному випадку також існують певні умови.

Утримайся від пекучого сонця
По-перше, якщо ви вагітні, то на сонце вам можна знаходиться до 11:00 ранку або після 16:00 вечора. Але навіть в ці проміжки часу використовуйте спеціальні солнечнозащітние креми або масла, правда вони надають шкірі тільки м’якість і гладкість і не захищають від опіків. Ступінь захисту таких кремів повинна бути не менше 30 SPF, а наносити його потрібно за 20 хвилин до виходу на сонце і через кожні 2 години процедуру треба повторювати. Найнебезпечніші для засмаги літні місяці липень і серпень, у цей період сонячні промені особливо активні, тому вагітні жінки повинні бути максимально обережними.

Заграй в тіні
По-друге, навіть в ці проміжки часу майбутній мамі не бажано знаходитися під прямими сонячними променями. Адже якщо ви перегріється, то можете втратити свідомість, а при падінні нашкодити і собі і дитині, також вчені вже довели, що пекуче сонце і висока температура повітря може призвести до серйозних захворювань нервової системи у майбутньої дитини. Під впливом сонячного випромінювання руйнуються фолієвої кислоти, що призводить до виникнення великого ризику у дитини народиться з ущелиною хребта.

Не райдужні наслідки
Але це ще не повний список того, до чого може призвести перегрівання і сонячне випромінювання. У малюка можуть виникнути проблеми з кишечником і сечовим міхуром, крім усього іншого може розвинутися частковий або навіть повний параліч, а також можуть виникнути проблеми з неврології в подальшому – народження з недорозвиненим мозком і неповноцінним черепом.
Крім того, під час вагітності у жінки в організмі відбуваються гормональні зміни. З’являються так звані «плями вагітності» і під дією сонця їх стає більше. Також є ризик переривання вагітності або простіше кажучи – ризик викидня. Тому будьте гранично обережні.

Засмага в солярії
Що стосується соляріїв, то його дія не сильно відрізняється від сонця. Вони також підвищують температуру тіла і призводять до руйнування фолієвої кислоти. Але різниця все ж є – УФ-випромінювання в одній кабінці солярію в цілих 5 разів сильніше річного полуденного сонця. Крім того у солярію є свої побічні дії – рак шкіри. Тому, всі вище перераховані наслідки від дії сонячних випромінювань в солярії тягне за собою ще більш високий ризик. Вважайте, що ви збільшуєте шанси народження своєї дитини з проблемами нервів і спинного мозку в ті ж 5 разів. Не думаю, що ви бажаєте такого своїй дитині.

Курорти скасовуються
Підіб’ємо підсумок до вищесказаного – загоряти на сонці або користуватися солярієм під час вагітності категорично не рекомендується. Звичайно, зовсім уберегтися від сонця в жаркі дні просто неможливо, але вагітним особливо не рекомендують їздити в курортні країни. Так як всі ті ускладнення і наслідки, які описані вище, на жаль, трапляються дуже часто. Ці наслідки настільки серйозні, що можуть вплинути ваше життя, на життя вашої дитини, ну і, отже, на сім’ю в цілому.

Потерпи
Тому, почекай трохи, потерпи і утримайся від загоряння на час виношування дитини, але зате ти будеш впевнена, що твоя дитина народитися здоровий, повноцінний і його народження принесе радість тобі і твоїй родині. А потім, малюк підросте і ти разом з ним зможеш насолоджуватися принадами літнього сонечка і пляжем.

Сонце – це радість і здоров’я
Але не думайте, що сонце це тільки шкода, як ми вже говорили, тільки надмірне перебування на сонці може призвести до неприємних результатів. Сонце приносить багато користі організму людини: сприяє виробленню вітаміну D, який регулює обмін таким мікроелементів як кальцій, магній, фосфор, захищає організм вагітної жінки від розвитку остеопорозу, а також майбутніх малюків від розвитку рахіту. Не кажучи вже про те, скільки радості сонце приносить людям – наділяє гарним настроєм, можливістю поплавати в морі, річці або озері, та й просто оточує нас своїм яскравим світлом і теплом.

http://eti-deti.com

Comments are closed.