Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Лікування після викидня

Лікування після викидня: що необхідно знати

Нерідко трапляється так, що відбувається самовільне переривання вагітності. Причиною викидня може з’явитися вірусне захворювання, або восполітельних процеси в організмі жінки. Нерідко трапляється і так, що викидень відбувається в тому випадку, коли відбуваються аномалії розвитку у плода. Призвести до викидня можуть і патології, а також травми шийки матки.

Розрізняють ранній і пізній викидні.

Ранній викидень відбувається на термінах до 12 тижнів вагітності, пізній до 22 тижнів.

запобігання викидня

Лікування після викідишаДля того щоб запобігти мимовільне прериваеніе вагітності, необхідно пройти курс лікування із застосуванням препаратів, які сприяють розслабленню миометрии матки. Призначаються також і вітаміни після викидня, кровоспинні, знеболювальні та седетівние препарати.

Курс лікування зазвичай триває 2-4 тижні. Лікарі настійно рекомендують уникати стресових ситуацій і перебувати в стані статевого і фізичного спокою. У тому випадку, якщо викидні повторюються вже кілька разів поспіль, то причиною цього може з’явитися недостатність шийки матки. Дуже часто це є наслідком аборту. У цьому випадку, рекомендують накласти кругової шов на шийку матки, який знімається на 36-37 тижні вагітності.

Курс лікування і терапії

У тому випадку, якщо викидня не вдалося уникнути, слід серйозно зайнятися відновленням репродуктивних функцій організму не тільки жінки, а й чоловіки. Хотілося б відзначити, що навіть після викидня є можливість завагітніти і народити цілком здорову дитину.

На превеликий жаль, дуже часто трапляється так, що після викидня, відносини між подружжям стають ще більш напруженими. А це в свою чергу негативно відбитися на подальшій можливості завагітніти. Саме тому необхідно поставитися до цієї проблеми з розумінням. І обидва чоловіки повинні докласти всіх зусиль до того, щоб якомога м’якше подолати це потрясіння і докласти всіх зусиль до того, щоб цього більше не повторилося. За весь процес вагітності і чоловік, і жінка мають нести відповідальність разом.

На сьогоднішній день сучасна медицина пропонує проводити спеціальний аналіз для того щоб точно визначити причини викидня, а в тому випадку, якщо ця процедура не проводилася, то слід пройти повне обстеження у гінеколога. Необхідною процедурою є і обстеження на УЗД, на виявлення аномалій в шийці матки. Але, перед тим, як проходити обстеження на виявлення причин викидня, необхідно пройти таку процедуру, як чищення матки після викидня.

Після виявлення причин викидня, лікарі призначають курс лікування, який спрямований в першу чергу на усунення причин, а потім наслідків. Антибіотики після викидня призначають у всіх випадках, з тієї причини, що викидень і подальша чистка шийки матки, тягнуть за собою появу інфекцій в організмі жінки, і дуже часто саме інфекція може з’явитися причиною викидня.

Як відновити організм?
Необхідно відзначити той факт, що лікування після викидня слід призначати, як жінці, так і чоловікові. Жінці, крім гінеколога слід звернутися ще й до інших фахівців, а саме до терапевта, щоб дізнатися стан серцево-судинної та сечовидільної системи.

Після ретельного обстеження та проведення лікування, слід вести здоровий спосіб життя і відмовитися від шкідливих звичок, якщо вони мають місце бути. Лікарі радять уникати стресових ситуацій, які вкрай негативно впливають на репродуктивні функції людського організму. Також лікарі радять невеликі фізичні навантаження, які благотворно впливатимуть на організм в цілому.

Коли можна планувати вагітність?

Хочеться відзначити, що підготовка до вагітності після викидня складний процес, який вимагає від жінки і чоловіки серйозного підходу. За словами фахівців, оптимальним терміном для вагітності після перенесеного викидня, є один рік. Тобто, через рік після викидня, вагітність жінки не буде під загрозою. Але, тут слід врахувати, що це буде за умови дотримання всіх рекомендацій і після проходження всього курсу відновлювальної терапії.

Пам’ятайте, що вагітність це важливий крок у житті кожної людини, і підходити до нього слід обдумано. Якщо ви зважилися на цей серйозний крок, ви повинні усвідомлювати, що даєте життя новій людині і в майбутньому зобов’язуєтеся бути у відповіді за нього. Саме з цієї причини багато фахівців рекомендують планувати вагітність.

Планування вагітності дозволяє уникнути небажаних наслідків, таких як викидень. Підійдіть до вирішення цього питання ґрунтовно і з усією серйозністю, і тоді вам вдасться уникнути можливих проблем під час вагітності.

 

 

Главная

Comments are closed.