Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Навколоплідні води.

Склад навколоплідних вод.

Навколоплідні води, амніотична жідкостьОколоплодние води – перша середа проживання малюка. Вони дають йому сили для росту і розвитку. Ось чому лікарі так ретельно стежать за складом і кількістю навколоплідних вод.

Ваш організм створив для маляти ідеальні умови: зручний простір, оптимальну температуру і повну безпеку. І все це завдяки так званій амніотичної рідини, або навколоплодовим вод. До її складу входять безліч компонентів: білки, вуглеводи, цукор, жири і гормони, які живлять дитини до самого народження.

Об’єм навколоплідних вод

Кількість амніотичної рідини має бути певним. Лікарі встановили норму в межах від 600 до 1500мл. Від цього обсягу багато чого залежить. Води забезпечують вільний рух дитині, беруть участь в обміні речовин, захищають пуповину від здавлювання між стінкою матки і плодом.

Під час пологів нижня частина плодового міхура, заповнена водами, допомагає нормальному розкриттю матки. Коли вона повністю розкривається, води виливаються назовні. Це свідчить про швидке народження малюка. Без навколоплідних вод він може перебувати у вашому животі не більше шести годин.

Збільшення або зменшення обсягу амніотичної рідини малюк відчує відразу. І перше, що він відчує, – дискомфорт. Але ви можете вберегти малюка від неприємних відчуттів. Постарайтеся не хворіти під час вагітності, стежите за артеріальним тиском і неодмінно говорите лікареві про все, що вас турбує. Це допоможе швидко розпізнати проблему і не допустити ускладнень.

Важливі обстеження

Щоб бути в курсі того, що відбувається у вашому животі і чи зручно там малюкові, обов’язково вчасно робіть аналізи. Виконуйте всі вказівки лікаря. Стежити за станом навколоплідних вод допоможуть:

УЗД плоду і допплерометрії;
КТГ плода (кардіотокографія);
аналіз крові на внутрішньоутробну інфекцію;
аналіз крові на резус-антитіла, якщо у вас негативна кров (серологічний конфлікт);
аналіз крові і мазок на TORCH-інфекції.

http://www.missfit.ru/berem/okoloplodnie_vody/

Comments are closed.