Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Розтяжки після пологів

Як прибрати розтяжки після пологів?

Лікування та профілактика

Вагітність – це не тільки трепетний стан в жінки, але і найскладніший період в її житті. Адже всі органи зазнають ряд фізіологічних змін, перебудовуючись для успішного виношування малюка. Навантаження на них при цьому лягає просто колосальна. І ось, коли настає логічне завершення вагітності – пологи, не всі можуть похвалитися по їх закінченню красивою фігурою і відсутністю вад на шкірі у вигляді розтяжок. Розтяжки ще називають іншим терміном – Стрий. Це косметичний дефект на шкірі, який проявляється у вигляді дрібних смужок, що мають схожість зі шрамами. При їх наявності жінки завжди задаються  актуальним питанням, чи пройдуть розтяжки після пологів на животі, на грудях і в інших місцях?

Основні чинники виникнення розтяжок на шкірі Їх поява у багатьох представниць прекрасної статі залежить від декількох факторів.

– Обмін речовин.

– Стан організму.

– Комплекція жінки

– Стан шкірних покривів, а також їх сполучних тканин.

– Пошкодження шкіри і втрата її еластичності під час вагітності.

– Величина плода.

У більшості випадків шкіра покривається стриями в області грудей і живота. В області стегон розтяжки виникають набагато рідше.

Профілактикою появи розтяжок на шкірі слід займатися не один раз.

Для досягнення бажаного результату необхідний наполеглива праця і самоконтроль. Починати її потрібно задовго до появи можливого дефекту. Найкраще профілактичний засіб – носіння допологового бандажа, починаючи з двадцятого тижня вагітності. Бандаж здатний допомогти зберегти правильне розташування плоду, а також істотно знизити навантаження на хребет. Крім того, він здатний надати ефективну підтримку черевної стінки і допомогти уникнути розтяжок. Для досягнення бажаного результату бандаж слід правильно носити: одягати вдень і знімати на ніч, так як він пошитий з синтетичних матеріалів, здатних зробити негативний вплив на плід при тривалому контакті зі шкірою жінки. Він повинен бути підібраний за розміром, який визначається за обсягом живота. Ні за яких обставин допологової бандаж не повинен чинити тиску на живіт або його стягувати. Не тільки одягати, але і знімати його необхідно тільки в лежачому положенні. При цьому м’язи стегон і живота знаходяться в розслабленому стані. Тоді їх набагато легше зафіксувати в необхідної позиції. До специфічної профілактики відноситься застосування спеціальної косметики та ефірних масел. У поєднанні з масажем і SPA процедурами дозволяє відновити загублену еластичність шкіри, перешкоджає виникненню її мікротравм.

Як позбутися від розтяжок після пологів?

Покладати всі надії виключно на матінку-природу просто безглуздо. Якщо розтяжки після пологів залишилися, особливо турбуватися з цього приводу не варто. Адже на сьогоднішній день існує багато всіляких способів, які здатні ефективно допомогти при боротьбі з даною проблемою. Через два тижні після пологів починайте носити пояс-труси цілими днями, знімаючи їх тільки перед сном. Через двадцять днів і до шести тижнів, так як він вам довше не знадобиться, після пологів носите протягом дня післяпологовий бандаж. Тільки не забувайте знімати його на ніч. Займайтеся фізичними вправами для зміцнення м’язів стегон і живота. Адже вони здорово зміцнять вашу шкіру. Застосовуйте масаж, який сприятиме поверненню шкірі пружності та еластичності. Він може бути поверхневим і глибоким. З поверхневим масажем, який включає погладжування, пощипування, розтирання, можна цілком впоратися і самостійно. А ось проведення глибокого масажу із застосуванням розминаючих рухів бажано довірити професійного масажиста. При правильному його виконанні прискорюється кровообіг в пошкоджених тканинах, дозволивши шкірі отримати велику кількість кисню, лікувальних і поживних речовин. Запишіться в басейн, так як плавання теж сприяє поверненню шкіри і м’язів в попередній стан. Ефективні при лікуванні розтяжок процедури обгортання з морськими водоростями, рослинними оліями, які можна успішно проводити і в домашніх умовах.  Застосовуйте креми, маски, скраби, бальзами, які стимулюють в тканинах шкіри процеси регенерації. Вони будуть перешкоджати виникненню нових, і сприяти лікуванню вже наявних розтяжок. Якщо після проведення усіх цих заходів розтяжки так і не зникли, залишається єдиний спосіб їх позбутися після пологів – застосування косметологічних процедур.

прибрати розтяжки після пологів косметологічними способами?

Існує декілька ефективних косметологічних способів для видалення розтяжок після пологів. Застосування не менше п’яти, а то й десяти сеансів мікрошліфовка шкіри. Кількість сеансів залежить від величини і глибини розтяжок на шкірі.

Терапевтичні методи:

кіслородоукаливаніе, фракційний лазер, біоритми, лімфодренаж. Озону і мезотерапія хороша при особливо помітних розтяжках. Озон або лікарські речовини вводять за допомогою голки прямо в місця розтяжок, що здатне вплинути на глибокі шари шкіри. Хімічний пілінг застосовують при лікуванні грубих і застарілих розтяжок. Під впливом спеціальної хімічної речовини верхній шар шкіри разом з рубцевої тканиною віддаляється, розтяжки стають менше, а новий шар шкіри нарощується вже без дефектів.

Фотопігментація – вплив на шкіру світлового випромінювання, тим самим, стимулюючи в ній вироблення колагену. Всі ці процедури проводяться не менше десяти сеансів. Позбавлення від розтяжок за допомогою хірургічного втручання. Але це самий координатний метод серед всіх перерахованих вище методів. Однак таке лікування зажадає від вас багато сил, часу, коштів, а також терпіння. З цієї причини своєчасно проявляйте турботу про запобігання утворення розтяжок.

 

 

http://puziko.net

Comments are closed.