Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Стоматіт підчас вагітності

Згідно зі статистичними даними цього захворювання схильна кожна друга вагітна жінка. Причини, що викликають стоматит у вагітних, обумовлені багатьма факторами, головними серед них є алергія, недолік вітамінів в організмі, вірусна інфекція та наявність серйозних захворювань серця і судин, нервової системи і шлунково-кишкового тракту.

При появі перших симптомів хвороби, які проявляються в почервонінні шкіри слизової рота, а можливо язика і щік, і супроводжуються несильним печінням в цій області, вагітна жінка повинна негайно звернутися за лікарською допомогою. Подальша симптоматика даного захворювання пов’язана з підвищенням температури, появи больових відчуттів у роті і в горлі, і з утворенням виразок на ураженій поверхні порожнини рота. При візуальному огляді ротової порожнини можна помітити білі кола, окреслені червоним – саме, така хвороблива картина з’являється при стоматиті.

При лікуванні всіх захворювань, яким можуть піддаватися вагітні жінки, особливі складнощі пов’язані з неможливістю застосування всіх існуючих лікарських препаратів. Для лікування стоматиту у вагітних, найчастіше використовуються засоби народної медицини, а лікувальні процедури складаються з полоскань рота трав’яними відварами і настоями, і прикладання до виразок тонких зрізів картоплі. Якщо встановлена ​​вірусна природа захворювання, в цьому випадку стоматит у вагітних лікується антибактеріальними препаратами, локальної дії, але в перший триместр вагітності і вони застосовуються з особливою обережністю.

Вагітна жінка, успішно позбавилася від стоматиту, щоб уникнути можливого його рецидиву, повинна слідувати певним вимогам, які полягають у наступному.

1) На протязі всього терміну виношування малюка, вона повинна рано лягати спати, і тривалість її нічного сну, повинна бути не менше 8 годин.

2) Їжа вагітної зобов’язана відрізнятися різноманітністю молочних, рибних і м’ясних продуктів. У її раціон харчування необхідно включити велику кількість свіжих фруктів і овочів.

3) Щоденні піші прогулянки, чинені вагітної дамою, є обов’язковими, оскільки сприяють зміцненню її імунітету.

4) Хорошою профілактичною мірою стоматиту стане належний догляд за порожниною рота. Рекомендується застосовувати для цієї мети щітки з натуральної щетини і зубну пасту високої якості.

http://www.medmoon.ru/med/stomatit_u_beremennyh.html

Comments are closed.