Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Як сказати батькам про вагітність?

Це сталося! Домашній тест на вагітність підтвердився … Не впадай в паніку!

Перша менструація позаду, і ти відчула себе дорослою, вирішивши почати статеве життя. Що ж, вибір зроблений. Зараз ти спостерігаєш затримку менструації, і поняття не маєш, як про це сказати своїм батькам.

Перш ніж йти до батьків з такою новиною, краще сходити до гінеколога, щоб той підтвердив наявність вагітності на 100%. А то хіба мало, домашні тести бувають, помиляються.

Вагітність у підлітків – явище не нове, але, на жаль, досить-таки поширене в наші дні. Поговори зі своєю молодою людиною, майбутнім батьком дитини. Вирішіть разом, як вам вчинити, а також чи готовий він разом з тобою піти до твоїх батьків повідомляти «радісну звістку». Поведінка хлопця тут може бути непередбачувана:

– Він може спочатку злякатися такої новини, але потім одуматися і у всьому підтримати тебе,

– А може відразу сказати «аборт, та й годі!»,

– А може бути і третій варіант, найбільш позитивний – він з усією відповідальністю підійдуть до цього питання і всіляко тебе підтримає, і навіть порадіє.

І ось ви вирішили (або ти одна вирішила), йти до твоїх батьків повідомляти про те, що ти вагітна. Звичайно, не варто відразу з порога говорити «Мама, тато, я вагітна!» – Мабуть, їх у такому випадку може і удар вистачити! Краще купити що-небудь до чаю, розігріти чайник, покликати всіх на кухню, і тихенько почати «як би здалеку».

Починати можна приблизно з таких слів (повторюся, це просто приклад, обставини можуть бути абсолютно різними!): «Мама, тато, а як ви познайомилися один з одним?», Потім батьки зніяковіло розкажуть свою історію, після чого ти можеш сказати: « Ви так любите один одного, ми ось теж дорожимо одне одним … Розумієте, тут така справа … Так вийшло одне слово … Мам, тат, я вагітна ».

Звичайно, рідкісні батьки в перші хвилини з радістю поставляться до того, що їх юна дочка вагітна. У більшості випадків спочатку буде неадекватна агресія і звинувачення на вашу адресу. Будьте готові до цього. Але, потім, як правило, поміркувавши день-два, батьки розуміють, що вам потрібна їхня підтримка і розуміння. І вони звикли з думкою про те, що незабаром вони стануть бабусею і дідусем.