Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Cекс під час вагітності

Чомусь є два полярні думки з цього приводу. Одні взагалі відмовляються займатися сексом, боячись нашкодити дитині, а інших прет так, що не зупиниш. З одного боку, перших можна зрозуміти. Перший триместр їх мучить токсикоз, хворобливі відчуття в грудях, настрій весь час змінюється і не хочеться зовсім нічого. Останній триместр живіт вже настільки великий, що й ходити-то важко, не те, що сексом займатися. З іншого боку, треба знати, що занепокоєння за дитину марна. Ембріон захищений плодовим міхуром і знаходиться в ньому рідиною, вхід в матку закриває слизова пробка, і як би активно ви займалися сексом, дістатися до дитини не вийде. А ще існує думка, що сперма готує шийку матки до пологів, додає їй еластичності, тому що в ній містяться ферменти, чоловічі гормони, і тому секс на пізніх термінах вагітності якраз дуже корисний.

У другому триместрі у більшості жінок посилюється статевий потяг, зникле кудись лібідо повертається. І тут вже можна відірватися на повну силу, за умови, що жінка здорова і її нічого не турбує.

Секс протипоказаний, якщо у вас передлежання плаценти, недостатність шийки матки, загроза викидня або передчасних пологів, болі під час статевого акту, кров’яні виділення з піхви. На заваді також стане загострення генітального герпесу у вашого партнера.

Якщо ж всього цього немає і в помині – не бійтеся отримувати задоволення! Фізіологічні зміни в організмі жінки під час вагітності всіляко сприяють яскравим і сильним оргазмів. І це не міф. Матка розширюється, приплив крові до тазу посилюється, збільшується клітор. Тому, якщо лікар не прописав вам статевий спокій, обов’язково спробуйте. Краще вибирати пози, комфортні для обох партнерів. Вагітним, наприклад, не можна лежати на спині – доведеться спробувати якісь інші позиції (наприклад, жінка на боці, зверху або на четвереньках), намагаючись при цьому не віджимати живіт. Може, і вам вдасться отримати неземне задоволення!

І пам’ятайте про те, що у жінок головною ерогенною зоною є голова, то є почуття і емоції. Для вагітних особливо важливий позитивний настрій. Під час сексу, і особливо оргазму, активно виділяється ендорфін – гормон щастя. Від матері він надходить і до дитини, надаючи на нього благотворний вплив. А що для матері найважливіше? Правильно, задоволений дитина!