Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Куріння і годування грудьми

Слід зазначити, що двох думок у цьому питанні бути не може: палити при грудному вигодовуванні однозначно не можна. Сьогодні більшість людей інформовані про ризик куріння для здоров’я як кращого, так і для оточуючих його людей. Вагітність часто стає стимулом для жінки для зменшення кількості викурених сигарет або повної відмови від куріння. Однак, чим більше сигарет викурює мати, тим більше ризик і для її здоров’я, і ??для здоров’я дитини незалежно від того, чи годує вона його грудьми, або дитина перебуває на штучному вигодовуванні. Куріння може призвести до зменшення кількості виробленого молока, і в окремих випадках бути причиною деяких симптомів у немовляти, наприклад, таких як нудота, блювання, коліки і діарея.

Куріння матері є передумовою до раннього відлучення від грудей, зниження утворення молока і гальмування рефлексу припливу молока, а також знижує рівень пролактину в крові. Також курці матері мають трохи більш високі показники метаболізму (що призводить до прискореного «зносу» організму)
і можуть бути худее, ніж некурящі. У зв’язку з цим, енергетичні запаси для лактації можуть бути знижені, і мамі, можливо, потрібно буде більше їсти.

Куріння також пов’язане із занепокоєнням у дитини. В одному дослідженні стан 40% грудних немовлят, що вигодовуються курящими матерями, розцінювалося як кольки (два – три години «надмірного» плачу) у порівнянні з 26% немовлят, що вигодовуються грудьми некурящими. Важливо звернути увагу, що зв’язок між курінням і коліками була також виявлена ??і в штучно вигодовуються немовлят з одним або більше курящими в будинку. Незалежно від виду вигодовування, батьки повинні перешкоджати впливу видихуваного диму на дитину. Пасивне куріння є небезпечним для здоров’я. Дослідники підтверджують ризик для здоров’я дітей, коли один або обидва батьки курять. У ході дослідження (Colley і Corkhill 1974), яке відстежувало респіраторне здоров’я 2205 немовлят, виявлена ??істотна кореляція між курінням батьків і частотою захворювання пневмонією, бронхітом, а також частотою синдрому раптової дитячої смертності (СРДС) протягом першого року життя немовлят. Зростання ризику для здоров’я присутній як у грудних, так і у штучно вигодовуються немовлят.

Діти на штучному вигодовуванні набагато більше піддані респіраторним захворюванням, ніж немовлята, вигодовуються грудьми. Штучно вигодовуються діти, чиї матері або інші домочадці курять, будуть ще більше схильні до ризику захворювання. Доктор Джек Ньюман стверджує, що «для дитини ризик від негодовані грудьми вище, ніж ризик годування грудьми і куріння. Рішення залишається за матір’ю, і я б підтримав її намір годувати грудьми ».

Куріння сигарет швидко формує сильну залежність. Матері, які хотіли б вилікуватися від нікотинової залежності, можуть задаватися питанням про безпеку допоміжних засобів для припинення куріння, замінюють нікотин. При правильному використанні, ці кошти не небезпечніше куріння матері.

Рівень нікотину в крові у більшості курців наближається до 44 нг / мл, тоді як рівень у більшості замінників нікотину становить в середньому 17 нг / мл. Доктор Хейл пише: «Отже, можна очікувати, що рівень нікотину в молоці буде менше з замінниками нікотину, ніж у курців сигарети, вважаючи, що замінники використовуються коректно, і мати утримується від паління. Жінки, які і курять, і використовують замінники, будуть мати надзвичайно високий рівень нікотину в крові і можуть піддати немовляти небезпеки. Замінники не повинні застосовуватися в нічний час, щоб менше впливати на дитину і зменшити побічні ефекти, наприклад, кошмари. При використанні нікотинових жуйок рівень нікотину в сироватці у матері в середньому на 30-60% менше, ніж у курців сигарети. Однак, у той час як пластир (трансдермальні системи) створюють безперервний і більш низький рівень нікотину в плазмі, нікотинова жуйка може привести до великих варіацій у рівні нікотину, що міститься в плазмі крові. Коли жуйку жують швидко, коливання нікотину в крові подібні з курінням. Мамам, які хочуть використати нікотинову жуйку і годувати грудьми, потрібно рекомендувати утримуватися від годування грудьми протягом 2-3 годин після використання жуйки ».