Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Пози для годування грудьми двійнят

Пози для годування грудьми двійнят

Годувати двійнят тандемом має сенс вже тому, що у вас буде залишатися більше часу і прибуватиме більше молока. Немовляти, якого годують по самому строгому режиму кожні чотири години, прикладають до грудей щонайменше шість разів на добу. Якщо двійнят годувати по черзі, то прикладань буде не менше 12. Дослідження показали, що у матерів, що годують своїх двійнят одночасно, підвищується рівень пролактину. Чим вище рівень вмісту пролактину в крові, тим більше виробляється молока. Ще один важливий момент для багатьох – обом малюкам дістається мамине увагу.

Багато жінок спочатку освоюють годування по черзі, поки кожна дитина не навчиться правильно захоплювати груди. Це може зайняти кілька днів, але потім обов’язково варто спробувати годування тандемом. Спочатку це може викликати труднощі. Але якщо у вас є широкий диван, подушки, помічник і багато терпіння, то все обов’язково вийде. Про подушках для годування двійні вже йшла мова. Ще можна прочитати покрокову інструкцію годування.

Тепер, коли ви влаштувалися зручніше, нехай ваш помічник подасть вам першу дитину. Зазвичай це самий голодний і гучний малюк або яким потрібно більше допомоги в прикладали. Найважливіше, щоб малюк правильно захопив груди. Після того, як ви добре розмістили першого, нехай вам принесуть другої дитини. Є багато різних способів як розташувати дітей у грудях.

Позиції для одночасного годування двійні грудьми

Позиція «з під руки»

Ніжки дітей перебувають у вас за спиною. Долонями ви можете підтримувати і направляти головки малюків. Важливо, щоб ви не нависали над дітьми, а діти були підняті до грудей за допомогою подушки, валиків або стільчика під вашими ногами. Це сама універсальна позиція. Вона особливо зручна:
– Для годування новонароджених і ослаблених немовлят
– В перший час після кесаревого розтину завдяки найменшого навантаження на живіт
– Для жінок з великими грудьми

Позиція схрещених «колибельок»

Одні дитина лежить у вас на ліктьовому згині поперек маминого живота (класичне прикладання), а інший – на другій руці так, що він виявляється притиснутий до першого. Вийде, що ніжки обох перехрещуються. Діти перебувають у грудях як би «хрест на хрест».
Ця позиція підходить тільки для новонароджених, бо потім діти дуже швидко виростають з неї починають заважати один одному.

Паралельна позиція

Це комбінація двох перших позицій – спочатку потрібно покласти одну дитину «під рукою», а потім другого «в колиску» таким чином, що діти опиняються паралельні один одному. Паралельне розташування дітей може стати в нагоді в тому випадку, якщо діти по різному беруть груди.
Позиція, при якій діти лежать паралельно мамі.Підходить для старших малюків і дозволяє мамі годувати дітей напівлежачи.

Тільки пробуючи різні варіанти і прислухаючись до малюків і своїх відчуттів можна знайти правильне положення під час годування, яке влаштує всіх вас трьох.

http://www.twinmama.ru

Comments are closed.