Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Скільки разів на день потрібно годувати малюка грудьми

Щоб бути впевненою в тому , що дитині вистачає молока , слід годувати його так часто , як він захоче , тобто на вимогу. Але врахуйте , що не кожен крик дитини – ознака того , що він голодний . Може бути , він просто вимагає уваги. Нижче наведена детальна інформація про режим вигодовування немовляти. Однак не варто забувати , що кожна дитина унікальний , і не всі поради можуть підійти саме Вашому малюку . Якщо у Вас залишаться питання , обговоріть їх зі своїм педіатром або зв’яжіться з нами – ми з задоволенням Вам допоможемо .

Грудне вигодовування новонароджених бажано здійснювати на вимогу. Годування на вимогу рекомендовано Всесвітньою організацією охорони здоров’я ( ВООЗ / ЮНІСЕФ). Тому необов’язково розробляти жорсткий графік вигодовування грудьми , Ви просто повинні стежити за потребами малюка і прикладати дитину до грудей кожного разу , коли він цього хоче. Дитина сама покаже Вам , скільки молока йому потрібно. Не старайтесь діяти з точністю до хвилини , більше аналізуйте поведінку дитини , і поступово , через 1-2 тижні після народження у Вас виробиться зручний для Вас обох режим грудного вигодовування.

Частота годування і потреби малюка

Перші дні життя малюка
Майте на увазі , що новонароджені харчуються дуже нерегулярно . Спочатку Вам буде непросто звикнути до вигодовування новонародженого на вимогу , адже на 1-2 – му дні життя йому може знадобитися 3-5 годувань , а потім він може смоктати дуже часто.
Після становлення лактації
Приблизно з другого тижня після народження необхідно вигодовувати новонародженого кожні 2-3 години. Грудне молоко перетравлюється швидко , а шлунок у немовляти дуже маленький, тому за раз він зможе висмоктати зовсім небагато молока. Якщо дитина досить енергійний і активний після годування , це означає , що він наситився.

У міру зростання дитина їсть довше , але рідше , поки не відбудеться стрибок зростання .

Поради від NutriClub :

Годуєте частіше. Якщо Ви годуєте новонародженого груддю , то чим частіше Ви це робите , тим більше молока буде прибувати. Не варто турбуватися , що Ваша дитина весь час жадібно смокче : скоро Ваш організм пристосується до його потреб .
Не поспішайте. Кожній дитині потрібно своє певний час , щоб насититися , тому не забирайте малюка завчасно від грудей і не намагайтеся , навпаки , змусити його смоктати довше. Не забувайте , що малюк повинен отримати так зване « пізніше молоко» ( більш густе і ситне , одержуване в кінці годування ) , необхідне для його зростання. Для цього слід дочекатися , поки малюк відпустить сосок сам .

Нічні годування

Причини, з яких не варто відмовлятися від нічних годувань :
Нічні годування необхідні для задоволення потреб дитини в їжі і для утворення достатньої кількості молока у Вас. Годувати дитину вночі потрібно стільки , скільки він хоче.
Вночі Ваш організм виділяє більше пролактину , а значить , на наступний день у Вас буде більше молока.
Що ще важливо знати про грудне вигодовування ?

Для тривалого вигодовування грудьми новорожденного дуже важливо правильно прикладати дитину до грудей. При правильному прикладанні дитини до грудей :
– У Вас не виникне хворобливих відчуттів.
– Ви уникнете запалень і тріщин сосків , нагрубання молочних залоз.
– Ваш малюк буде стимулювати Ваші груди , щоб отримати необхідну кількість молока.

Як правильно прикладати до грудей ?

Прикладаючи малюка до грудей , упевніться в тому , що
Перед годуванням Ви прийняли зручну позу.
Ви повинні вибрати зручний стілець або крісло , щоб не втомлюватися під час годування. Можна підставити лавочку , щоб покласти на неї ноги. Правильне положення при вигодовуванні грудьми забезпечує хороший відтік молока і є профілактикою лактостазу . Годувати дитину можна лежачи і навіть стоячи , якщо Вам так зручно.

Тримайте малюка правильно .
Підтримуйте малюка під спинку і сідниці. Його голова повинна рухатися вільно , але не дуже закидатися назад або , навпаки , нахилятися вперед.

Про те , як правильно прикладати дитину до грудей , Вам розкажуть ще в пологовому будинку. При виникненні у Вас інших питань , зверніться до одного з наших консультантів з грудного вигодовування .

ВАЖЛИВО ! Для дітей раннього віку переважніше грудне вигодовування. Перед застосуванням дитячої молочної суміші необхідно проконсультуватися з лікарем.

http://www.nutriclub.ru

Comments are closed.