Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Гнейс у новонароджених. Тім’яниця

Гнейс у новонароджених
Що ж таке гнейс у новонароджених? Інакше в простолюдді це прояв називають леп. Іншими словами це молочна скориночка брудно-сірого або жовтуватого кольору, яка утворюється на шкірі голови новонародженої дитини в перший місяць і носить алергічний характер.

Якщо мама годує дитину грудьми, то необхідно переглянути власну дієту і виявити причину, наслідком якої і є гнейс у новонароджених. Гнейс – захворювання алергічного характеру, яке проявляється у дітей в перші тижні життя. Як правило, після накладення кремів і мазей, такі скоринки відторгаються.

Крім того, потрібно обов’язково дитини показати дерматолога. Дуже часто гнейс є непрямим ознакою, що вказує на схильність дитини до алергії.

Скориночки на голові новонародженого можна видалити самостійно. Причому ця процедура безболісна. У цьому випадку шкірний свербіж повністю відсутня.

Перед купанням дитини ділянки шкіри, покриті корочками потрібно змастити стерильним рослинним маслом або спеціальним засобом по догляду за шкірою малюка. Через кілька хвилин скориночки розм’якшуються і їх можна обережно видалити за допомогою ватного тампона або частого (тільки не з гострими зубами) гребінця. Але потрібно мати на увазі, що позбавивши від корочок малюка, через деякий час гнейс у новонародженого, швидше за все, проявиться знову. І якщо причина його появи до того часу ще невідома, то тоді її виявити допоможе тільки консультація фахівця.

Потрібно розуміти, що гнейс не є серйозним захворюванням. Саме тому не потрібно з ним активно боротися. Найголовніше – не травмувати ніжну шкіру на голівці дитини.

При правильно доглядати за шкірою малюка, скоринки швидко підсихають і відходять. А шкіра знову набуває нормальну забарвлення. Дитячі волоссячко стають еластичними і м’якими. Лікар в якості лікування може призначити застосування крему з вмістом 5% тетраборату. Також рекомендуються загальні ванночки, застосування рослинної олії і стерильні пелюшки. З препаратів призначаються полівітаміни та ретинол.

http://www.malych.org

Comments are closed.