Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Безпечне купання немовлят.

Поради безпечного купання.

Час купання може бути веселим, особливим часом, щоб побути з вашою дитиною. Хоча до цього потрібно ставитися дуже серйозно. Зверніть увагу на ці поради, щоб зберегти малюка в безпеці, поки він ставати «кришталево чистим».

– Перше і найважливіше правило полягає в наступному: ніколи не залишайте малюка без нагляду, навіть на хвилину. Діти можуть потонути в сантиметрі води. Зберіть всі потрібні приналежності (мило, рушник і т.д.) загодя. І якщо хтось стукає в двері або дзвонить телефон, і ви відчуваєте, що повинні відповісти, замотайте дитини в рушник і візьміть його з собою.

– Переконайтеся, що у ванній кімнаті тепло. Діти можуть отримати охолодження дуже швидко.

– Не кладіть дитину в ванну, поки набирається вода (температура води може змінитися або стати занадто глибоко).

– Зробіть сімейну ванну безпечною. Ванни неймовірно слизькі, тому використовуйте спеціальні килимки для купання дітей .. М’яке покриття може захистити голову дитини від хворобливих ударів. Крім того, переконайтеся, що будь-які розсувні двері в скляних душових кабінах зроблені з безпечного скла.

– Зробіть воду комфортно теплою (від 90 до 100 градусів за Фаренгейтом). Немовлята воліють ванну набагато холодніше, ніж дорослі. Заповніть ванну тільки з 20-30 см води для немовлят до 6 місяців і не більше ніж по пояс (в положенні сидячи) для дітей старшого віку.

– Для дітей, які можуть сидіти можна використовувати плавальний круг. Але це не замінить вашого нагляду.

– Навчіть дитину сидіти (не стояти) у ванні.

– Мило, шампуні і піни для ванн сушать шкіру дитини і можуть викликати висипання, так що використовуйте їх в маленькій кількості. Вони також можуть викликати роздратування уретри, яка, в свою чергу, може збільшити ризик інфекцій сечовивідних шляхів. Не дозволяйте малюкові сидіти занадто довго в мильній воді, щоб менше дратувати шкіру малюка, мило і шампунь використовуйте в кінці купання.

– Перевіряйте градусником температуру води. За 2 секунди дитина може отримати опік третього ступеня.

– Не дозволяйте вашій дитині чіпати кран ручками. Навіть якщо він не може відкрити його зараз, колись він стане сильнішим, а це може призвести до серйозних травм. (Ви можете посадити дитину в ванну спиною до кранів.)

– Не тримайте електричні прилади (наприклад, фен і щипці для завивки) в ванній кімнаті.

А якщо з основами догляду за новонародженим ти знайома, тоді починай вивчати питання виховання. Як виховати дітей? Дізнайся зараз! Адже недалеко той час коли потрібно буде вибирати, що і як сказати і коли зробити.

http://karapuzik.org.ua/novorozhdennyiy/sovetyi-bezopasnogo-kupaniya.html

Comments are closed.