Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Вибираємо коляску для дитини

Вибираємо коляску для прогулянки.

Багато батьків задумуються ще до народження дитини про те, яку коляску купити для прогулянки з малюком. Адже коляска – це добрий помічник для матері чи батька під час прогулянки чи походу в магазин за покупками. Від правильного вибору дитячої коляски залежить не тільки комфорт і безпека малюка, а також і настрій матері чи батька.
Для самого початку підійде звичайна коляска для новонародженого. Вона має бути з глибокою люлькою. У ній малюк буде добре захищений від вітру і холоду. Також люлька повинна бути досить просторою, щоб дитині в ній не було тісно ( 35х80см). Коли вже ваш малюк підріс і навчився добре самостійно сидіти ( після 6 – ти місяців) можна подумати про купівлю коляски для прогулянки.
В магазинах вам запропонують чимало гарних, зручних і міцних колясок. Виготовлених із екологічно чистих матеріалів.

Як правильно вибрати?
На сам перед ви маєте знати:
– На яку пору року вам потрібна коляска: літо, осінь, весна чи зима?
– Ви маєте знати де і як довго ви будете гуляти?
– Де буде зберігатися коляска?
– Який клімат у вашій місцевості?
– Якого розміру повинні бути колеса?
– Який матиме вона розмір у складеному вигляді?
Після переліку всіх важливих моментів, можна іти в магазин.
Якою ж має бути коляска?
Всі коляски для прогулянок мають складатися. Їх легко перевозити в багажнику автомобіля чи громадському транспорті. Також має регулюватися положення спинки: дитина може сидіти і роздивлятися навкруги, а може і задрімати на свіжому повітрі. Для непосидющих діток передбачені ремені безпеки. Вони допоможуть захистити вашого малюка від випадання з коляски. Навіть якщо мама на деякий час відверне свою увагу , а коляска на повороті перехилиться, то нічого страшного не станеться, адже про малюка дбають ремені безпеки. Важливо щоб ремені безпеки обов’язково регулювалися по довжині. Не менш важливу роль має ручка коляски. Було б добре щоб вона регулювалася по висоті. Це важливо тоді, коли у вас з чоловіком велика різниця у рості. Було б добре, щоб ручка була перекидною – завдяки цьому ви зможете везти вашого малюка як лицем так і спиною до себе.
Зверніть свою увагу на колеса. Якщо ви гулятимете по місцевості на якій не дуже хороші дороги, то вам слід обрати діаметр коліс побільше. Обов’язково поцікавтесь чи є у коляски амортизатори. А найкраще перевірте самі: натисніть на сидіння різко і відпустіть. Коляска повинна м’яко присідати. Також не забудьте про додаткові утеплювальні накидки та чохли на випадок зміни погоди.
Коляски для двійнят.
Частіше вибирають трьох колісні коляски, в яких переднє колесо є поворотним, яке надає колясці велику маневреність. Існують також спеціальні коляски – трости, для двійнят. Крісла в них можуть розміщуватися і поряд і один за одним.
Якщо ви ніяк не можете вирішити яка вам краще підійде, то вибирайте коляску – трансформер. В цій колясці регулюється кут нахилу спинки і висота підніжки. Ваш малюк в ній зможе зручно і посидіти і поспати. Та є і деякі недоліки – дуже великі розміри коляски і її вартість.
А на сам кінець хочу порадити: перш ніж купити коляску проведіть невеличке опитування у своєму дворі чи у знайомих. Можливо опит інших мам вам допоможе зробити правильний вибір. Чого вам найбільше бажаємо.