Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Вибираємо підгузники

Дуже часто різні «доброзичливці» лякають молодих батьків страшними історіями, пов’язаними з використанням одноразових підгузників. Мовляв, дитина не сяде на горщик, стане безплідним, шкіра не буде дихати, ніжки будуть кривими. Намагайтеся не звертати уваги на такі заяви. Світовий досвід, накопичений за останні 20 років, не дає підстав для серйозного занепокоєння з цього приводу. Якщо підгузники обрані правильно, подібних проблем у вас не виникне.

Що стосується попрілостей шкіри, результати апробації одноразових підгузників однієї з відомих фірм, в порівнянні з багаторазовими, проведеної співробітниками Науково-дослідного інституту педіатрії Російської академії медичних наук, підтвердили, що температура всередині одноразових підгузників не перевищує температуру в звичайних матер’яних підгузниках.

Кілька простих правил користування підгузниками
Купуйте вироби, відповідні вазі і віку малюка. Краще орієнтуватися на нижню цифру ваги, вказаної на пачці підгузників. Наприклад, якщо дитина важить 3.5-4 кілограма, то краще приміряти підгузники для 4-9 кілограм, ніж доношувати підгузники від 2-х до 5-ти кілограм до переможного кінця. Але, зрозуміло, простіше і надійніше орієнтуватися на шкіру малюка після підгузників: якщо є характерні почервоніння, натертості або глибокі сліди від гумок, то пора міняти розмір!
Якщо у дитини з’явилося роздратування, потримайте його день голеньким. Якщо плями з’являються знову, значить, слід змінити марку підгузників.
У сильну спеку, по можливості, тримайте дитину без підгузників.
Намагайтеся не купувати підгузники, до складу яких входить поліетилен (про це є інформація на упаковці). Вони, звичайно, дешевші, але шкіра малюка в них потіє і стає червоною.
наверх

Вибір підгузників

Рекомендації по вибору підгузників, або, як їх називають, «памперсів», давати досить складно. Якщо з питання вибору колясок, стільчиків, ліжечок думки батьків, в основному, сходяться, то в питанні вибору підгузників єдності немає. У будь-якому випадку, основним критерієм вибору має стати сама дитина, тому що навіть найдорожчі і хороші марки можуть викликати алергічну реакцію у конкретного малюка.

Для початку слід знати, що більшість наявних у продажу підгузників досить універсальні і підходять як для хлопчиків, так і для дівчаток. Вони різняться за розмірами, залежно від ваги дитини. Крім того, у багатьох марок є кілька категорій, розрахованих на різний бюджет. Наприклад: у Huggies є економічна модель «Soft & Dry» і дорожчий варіант «Super Flex подвійний», у Pampers – відповідно, «Sleep & Play» і «Baby Dry», у Libero – економічні «Every Day» і більш дорогі « Discovery ».

Huggies

Вони приємні на дотик, в поясі еластичний пасок, добре захищають від протікання. Але, в порівнянні з іншими марками, у Huggies досить маленька форма, тому швидше доводиться переходити на наступний розмір, а відповідно, платити більше, так як, чим більше розмір підгузників, тим дорожче вони обходяться батькам.

Повненьким дітям липучки Huggies часто натирають ніжки. Також деякі батьки скаржаться, що хаггіс іноді протікають і іноді залишаються вологими після виконання основної “роботи”

Pampers

У певний підгузників Pampers (найдешевших моделей) в поясі відсутній гумка, тому всі дитячі несподіванки випливають назовні. Особливо це актуально для дітей до 6 місяців, у яких досить рідкий стілець.

Останнім часом Pampers випускає досить непогані підгузники, особливо виділяється нова серія Premium Care. Вони дійсно дуже м’які, проте не всім по кишені.

Libero

У цієї марки є хороша економічна модель «Every Day», яка по м’якості дуже нагадує японські підгузники. Зверніть увагу на наявність пір’їнки на упаковці. Так, може попастися варіант цих підгузників, до складу яких входить поліетилен. Пачка практично така ж, але пір’їнка відсутня.
Fixies

Позитивні відгуки отримали підгузники Fixies, особливо Fixies «Extra Class», але вони дорожчі, ніж всі попередні марки. У Fixies найкращі підгузники для новонароджених. Немовлятам декількох днів від народження необхідний особливий догляд за пупка. Щоб обробити його, мамі доводиться постійно знімати з малюка підгузник. У Fixies є спеціальна модель підгузників з вирізом під пупочек.

Helen Harper

Дуже хорошим поєднанням ціни і якості є підгузники Helen Harper. Вони досить добре утримують вологу, мають гумку на поясі, хороші липучки і демократичні за ціною. Ця марка є не у всіх магазинах, але якщо вам попадеться, обов’язково спробуйте.

Японські підгузники

Японські підгузники подобаються практично всім батькам. Вони самі м’які та ніжні, підходять для дітей з гіперчутливою шкірою. Однак, слід зазначити: вони найдорожчі. Багато мам говорять, що якщо у малюка немає серйозних проблем зі шкірою, то вони не помічають різниці у використанні японських підгузників і підгузників інших відомих марок.
Вітчизняні підгузники

Самі невтішні відгуки отримали вітчизняні підгузники фірми «Ніка». Усі батьки, які їх пробували, одноголосно прийшли до висновку, що для своїх дітей їх використовувати не будуть.
Підгузники-трусики

Останнім часом всі провідні компанії-виробники підгузників випускають підгузники-трусики. Вони підходять для старших малюків (приблизно з 4х місяців) і зручні тим, що одягаються як трусики (менше застібок – більш м’які), а після використання просто розриваються і викидаються. Однак є й недоліки: на активно дригає ногами дитини підгузники-трусики одягнути складніше, ніж звичайні підгузники. Втім, кожна мама повинна вирішити сама, що їй зручніше – звичайні підгузники або підгузники-трусики.
наверх

Зміна підгузника
Покладіть малюка на стіл, розстебніть старий підгузок.
Підніміть ніжки дитини і, знявши брудний підгузник, витріть їм малюка наскільки це можливо.
Помийте дитини. На вулиці можна користуватися вологими серветками. Вдома краще ними не зловживати. Хоч яка, але хімія. Підмиваючи дівчинку, здійснюйте рухи зверху вниз, щоб не занести бактерії з анальної області в вагінальну. Будьте обережні, промиваючи статеві губи.
Перш ніж надіти новий підгузник, дайте малюкові провітритися.
Візьміть новий підгузник, розгорніть його кольоровою смужкою до себе і підкладіть під попку дитини. Верхня частина підгузника повинна бути на рівні пояса.
Передню частину натягніть на живіт. Закріпіть застібки. Підгузник повинен добре прилягати до талії так, щоб між підгузником і тілом міг пройти мізинець дорослої людини.

Коли ваш малюк підросте, на зміну звичайним підгузникам прийдуть одноразові трусики. Непогані трусики виробляють Pampers, Huggies і Helen Harper.

Зберігають високу якість, але й високу ціну японські одноразові трусики. Враховуючи, що у старших дітей набагато менше проблем зі шкірою, багато батьків, які користувалися японськими підгузниками, з часом переходять на трусики більш економічних марок.

У будь-якому випадку, при виборі підгузника слід орієнтуватися на вироби відомих фірм. Вони проходять більш ретельний контроль якості і безпеки.