Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Харчування дитини

Вводимо прикорм: каша
Про ослаблених дітей зазвичай кажуть: «Мало каші їв!» І треба зауважити, що ця приказка має під собою підстави, оскільки каша – одна з найздоровіших страв, яка підходить і маленьким дітям, і дорослим. Каші є невичерпним джерелом вітамінів, вуглеводів, мінеральних речовин, клітковини і рослинних білків для організму – тому лікарі рекомендують починати прикорм малюків саме з них, особливо, якщо дитина народилася з маленькою вагою, коли раніше терміну.

Коли і як починати прикорм?

На думку більшості фахівців в галузі дитячого харчування, перший прикорм слід вводити не раніше 6 місяців, оскільки до цього віку організм крихти фізично не підготовлений до прийняття їжі більш густий, ніж материнське молоко. Однак позначка 6 місяців досить умовна, тому що для введення першого прикорму важливо на якому вигодовуванні знаходиться малюк – грудне або штучне – який у нього вагу, чи є схильність до алергії, як працює його кишечник і т.д. Тому перш ніж починати прикорм – обов’язково порадьтеся з педіатром. Зазвичай лікарі рекомендують починати прикорм з каш або овочевих пюре.
Для немовлят рекомендують використовувати монокомпонентні (що складаються з одного компонента) каші, оскільки при застосуванні багатокомпонентних каш у таких малюків нерідко відзначаються прояви харчової алергії.
Перша каша малюка не повинна містити ні солі, ні цукру, а розводити її найкраще водою. Для немовлят можливе приготування каші на грудному молоці, а для штучників, на тій суміші, яку вживає малюк.
Приступати до прикорму слід з половини чайної ложки, краще всього вранці, щоб протягом дня була можливість поспостерігати за реакцією організму дитини на новий продукт. Якщо все нормально, то можна збільшувати кількість щодня в два рази, поступово довівши до 100 г. Через 10-14 днів після введення можна переходити на наступний вигляд каші.

Як вибрати кашу?

Багато мам вважають, що каші для малюків найкраще готувати самим з крупи. Це твердження доцільно тільки для діток, які вже вийшли з грудного віку. Для 6-місячних малюків краще використовувати харчування промислового виробництва, так як ці продукти додатково збагачені вітамінами, мікроелементами і мінеральними речовинами, складні вуглеводи в таких кашах розщеплені до більш простих, що дозволяє неукріплені желудочкам малюків чудово їх перетравлювати і засвоювати, без будь-яких наслідків . При виготовленні прикорму у відповідних лабораторіях дотримані всі вимоги кулінарної обробки, смак і консистенція суворо регламентуються, дотримані всі заходи безпеки, а сучасні пакувальні технології зберігають корисні властивості продукту. Власноруч приготовлену кашу пропонувати малюкові краще вже після того, як йому виповниться рік.

З яких каш починати?

Каші поділяються на глютенова – вівсяна, пшенична, житня, ячна, і безглютеновий – рисова, гречана і кукурудзяна. Варто зауважити, що говоримо ми про промислові кашах, так як в кукурудзяній крупі міститься кукурудзяних крохмаль, який на 80% складається з глютену.
Починати прикорм слід з безглютенових каш, так як глютен дуже небезпечний для незміцнілого організму дітей першого року життя – він може викликати харчову алергію, або стати причинного целіакії (непереносимості глютену).

Дієтологи рекомендують починати прикорм наступним чином:

– Якщо у дитини спостерігаються запори, його першої кашею повинна стати гречана;
– Якщо у дитини є схильність до алергій, то першою кашею повинна стати рисова;
– Якщо і запори, і алергія одночасно, то першою кашею повинна стати кукурудзяна;
– Якщо у малюка немає жодних проблем, то його першої кашею може стати і гречана, рисова і, і кукурудзяна.
Гречана – рекордсмен за вмістом білка, мінеральних речовин, особливо заліза, цинку, магнію і міді, вітамінів групи В, а також харчових волокон. Тому її дуже поважають лікарі-кардіологи, так як вона знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, і дієтологи, так як в ній вміст вуглеводів досить низька, що стає незамінним при лікуванні ожиріння і порушення обміну речовин.
Рисова – рекордсмен за вмістом харчових волокон, а от вміст мікроелементів і вітамінів залежить від ступеня очищення зерен рису. Тому для прикорм краще використовувати промислову кашу, в якій цей факт врахований.
Кукурудзяна – багата крохмалем і залізом, кремнієм, вітамінами групи В і вітаміном К, а вміст у ній вуглеводів перевершує будь-яку іншу кашу.

Коментар фахівця

Лариса Степуріна, лікар-педіатр, дієтолог компанії «Дрога Колінський»:

В даний час в дитячому харчуванні широке поширення отримали каші промислового виробництва. Вони виготовляються за найсучаснішими технологіями з якісного, екологічно чистої сировини з додаванням фруктового компонента і містять збалансований комплекс корисних макро-і мкроелементов. Каші збагачують вітамінами і мінеральними речовинами, необхідними для зростаючого організму дитини і мають велике значення для профілактики ряду аліментарно-залежних захворювань, таких як анемія, рахіт, гіпотрофія, які нерідко виникають у дітей в другому півріччі життя.
Особливе значення в харчуванні дитини мають продукти функціонального харчування, наприклад, каші, збагачені пребіотиками. Досвід використання цих каш свідчить про їх доброї переносимості, підтримці оптимального складу мікрофлори кишечника, позитивний вплив на імунний статус дитини.
Компанія «Дрога Колінський» – виробник каш марки Bebi, Bebi Premium, Bebi Junior – першої представила для малюків каші з пребіотиками на основі гречаної, рисової і кукурудзяної круп. Ці каші можна давати дитині в якості першого прикорму.

Автор: Олена Чуденцова

Comments are closed.