Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Як приспати малюка

Нерідко підготовка малюка до сну викликає у батьків безліч проблем, так як зазвичай відразу малюк не може швидко і легко заснути як дорослий. Як приспати дитину? Щоб дитина засинав швидко і з задоволенням найкраще створити і дотримувати якісь ритуали відходу до сну. Розглянемо їх трохи нижче.
Як швидко приспати дитину – ритуали, які в цьому допоможуть

– Перш за все, важливо дотримуватися режиму дня. Відомо, що дотримання режиму – запорука здоров’я малюка на довгі роки. Що стосується режиму сну, то це означає, що дитина повинна лягати спати в один і той же час кожен день, плюс мінус півгодини.

– Якщо дитина їсть їжу із загального столу разом з дорослими, то правильно було б приймати останній раз їжу за 2 – 1,5 години до сну. Так як їжа, з’їдена напередодні сну, сприяє навантаженні на шлунково-кишковий тракт і тривалої відсутності сну у дитини ввечері.

– Відомо, що гарним розслаблюючим і снодійним дією володіє тепла вода, тому не зайвим буде купання дитини, можна з відваром трав, наприклад, чередою.

– Тихі ігри перед сном або читання книг, але не з сюжетом, хвилюючим уяву дитини, а спокійні, миролюбні книги. Саме по собі читання сприяє посидючості і спокою і це викликає у малюка бажання лягти спати. А ще дуже допомагають модні нині аудіокниги – серед їх вибору теж можна підібрати якісні аудіокниги для дітей.

– Деяким малюкам потрібно колискова пісенька, заспівана мамою. Причому тепло маминих рук і наспів улюбленої колискової для деяких дітей є кращим снодійним.

– Хорошим способом психологічної підготовки малюка до сну є прибирання своїх іграшок та рольова гра з ляльками або м’якими іграшками, де малюк укладає їх спати. Тут дитині можна сказати, що раз іграшки лягли спати, значить і тобі пора і йти спокійно укладати малюка в ліжко.

-Ще що важливо – нічне світло. Для малюка від 3 до 6 років бажано, щоб у кімнаті було включено не яскраве світло каганця або бра. Бажано щоб малюк міг сам його вимкнути або включити. Так як у віці від 2 до 6 у дітей найбільш бурхливо розвинена уява і багато хто боїться заснути в темній кімнаті.

Дотримуючись вищеописані нескладні поради можна з успіхом знайти підхід до свого крихті, і тоді підготовка до сну буде для кожного з вас не мукою, а справжнім задоволенням!

Comments are closed.