Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Як робити масаж новонародженому малюку

Здавалося б для щастя грудного малюка потрібні тільки сон і харчування, але це не так. Ще одна річ робить грудничка щасливим – масаж. Дотик матері не тільки позитивно впливає на здоров’я, але і доставляє грудничку справжнє задоволення.

Серед медиків побутує твердження що дитина, якій проводили регулярний масаж в грудному віці, росте дуже спокійним і розвивається набагато краще однолітків, яким масаж не робили.

Як робити масаж грудничку?

Взагалі в цьому немає нічого надприродного і складного. Уважно прочитавши нижче наведену інформацію, ви зможете з легкістю робити масаж для грудничков будинку.

Бажано робити масаж щодня і в однаковий час – після ранкового відвідування туалету, або вдень, після того як ви погодуйте свого малюка. Потрібно подбати про теплоту кімнати, в якій буде проводитися масаж, так як груднички зважаючи свого віку замерзають набагато швидше, ніж дорослі. Зрозуміло ваші руки теж повинні бути теплими. Спеціальне масло і теплу пелюшку потрібно приготувати заздалегідь. Тривалість масажу, повинна бути, приблизно, хвилин 15-20. Не потрібно забувати, що ваш настрій передається маляті, саме тому не варто робити масаж, якщо у вас погане самопочуття або ви засмучені.

Ручки:
Масаж потрібно починати з рук. Треба покласти малюка на спину, однією рукою взяти його за ручку, а іншою погладжувати її, повільно і обережно пересувати свою руку від плеча до зап’ястя. Повторіть ці рухи 5-6 разів. Далі вам потрібно перевернути малюка на животик і точно так само помасажувати його ручки від плечей до кисті. Цей масаж допоможе швидше зняти гіпертонус, так що побільше уваги потрібно намагатися приділяти рукам.

Ніжки:
Щоб перейти до ніжок, потрібно перевернути малюка на спину і так само як ви масажували ручки помасажувати ніжки дитини від стегна до стопи, разомнув суглоби колін і щиколоток. Стопи теж не можна залишати без уваги, можна як би “помалювати” на них своїм пальцем, обережно надавлюючи.

Животик:
Після того як помассіруете ніжки, починайте масажувати животик. Для цього потрібно гладити животик малюка навколо пупка круговими рухами і розтерти боки малюка. Цей масаж заспокоїть вашу дитину і налагодить систему травлення. Для прискорення процесу заростання пуповини, вам необхідно провести 6-7 разів зігнутими пальцями навколо пупка вашого малюка.

Спинка:
Переверніть малюка на живіт і добре погладьте його спину. Особливу увагу м’язам спини слід приділяти для того, щоб у вашої дитини був міцний хребет і правильна постава.

Не потрібно боятися зробити щось не так. Вправи для грудничка в домашніх умовах може зробити практично будь-яка мама.

http://www.vivatmalysh.ru

Comments are closed.