Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Іграшки для дітей

Як відомо, кожен вік людини цікавий по-своєму. Залежно від віку міняються наші інтереси, наші погляди на життя, наші смаки, бажання і, нарешті, наші проблеми. І хоча нам, дорослим, дитячі розлади і проблеми здаються дрібними і незначними (подумаєш, машинка поламалася або двійку отримав), для дитини вони так само істотні, як для дорослих їх дорослі неприємності. Не варто забувати, що діти живуть у своєму власному світі, де все можливо, де літають добрі феї і бродять чудовиська. А ще в їхній уяві всі ці казкові герої – живі. Тому не потрібно недооцінювати трагедію доньки, якщо у її улюбленої ляльки відламалася рука або ведмедик впав у воду і «потонув». Такі події можуть стати причиною справжнього дитячого горя.

Або, наприклад, у вашого сина є іграшковий супермен чи інший казковий герой, що володіє великими силами і могутністю, виручати з біди всіх, кому потрібна допомога. І раптом він поламався або його, наприклад, схопив і погриз маленький дурний щеня. Глибоко в душі ваша дитина вірив, що його іграшковий супер-герой насправді зможе захистити його в разі небезпеки, і раптом всі надії рушаться і плюс ще шкода іграшку, тому що їй боляче.

Дитячі іграшки не просто предмети для розваги для наших дітей. Для них це – справжні друзі. Особливо цінні вони в тому випадку, якщо у дитини їх не так багато. Деякі батьки взагалі не бачать сенсу в покупці ляльок і машинок, для них це – марна трата грошей. Але це швидше виняток, ніж правило. У наш час у більшості дітей є цілі ящики всіляких ігор та іграшок. Але все одно в кожного з них є особливо улюблені.

Раз вже нам, дорослим, дана влада вибирати, що купити своєму чаду, то краще віддати перевагу розвивають іграшок. Що називається, поєднати приємне з корисним. Звичайно, від різноманітності всіляких дитячих товарів може голова піти обертом, і вибрати якийсь один подарунок, скажімо, на День народження трирічній дитині дуже непросто. Але якщо звузити пошуки, зумовивши їх якимись певними рамками, то можна впоратися і з цим завданням. Розвиваючі іграшки для дітей завжди були і залишаються найбільш популярними, адже тата і мами можуть економити час, одночасно граючи з дитиною і розвиваючи його за допомогою гри. Так що якщо ви хочете зробити своєму або чужого маляти цікавий і корисний подарунок, то купуйте іграшку з позначкою «розвиваюча».

Купити розвиваючу іграшку дитині від одного до трьох років не так вже й складно. Хлопчики й дівчатка в цьому віці не надто відрізняються вибірковістю, їм подобається все яскраве, дзвінке, подобається все нове і відмінне чимось від тих предметів, які вони вже бачили, чули або мацали. Але чим старше стають карапузи, тим більше помітною стає різниця в перевагах хлопчиків і дівчаток. Отже, які ж краще іграшки купити хлопчикам, а які – дівчаткам?

Відмінності в дитячих смаки спочатку залежать від абсолютно різної природи хлопчиків і дівчаток. Вона, ця природа, справді настільки різна, що іноді ми, дорослі чоловіки і жінки, можемо сказати: «Крім того, що в обох статей є руки, ноги, голова, тулуб і інші внутрішні органи, нас більше нічого не об’єднує». Багато в чому це дійсно так. Жінки орієнтовані на те, щоб створити сім’ю, стати матерями та облаштувати своє житло. Чоловіки ж постійно змагаються один з одним абсолютно у всіх сферах життя: на роботі, в спорті, на шосе, скрізь.

Ці такі різні спрямування починають формуватися у дітей в ранньому віці, буквально з трьох років, а іноді й раніше. Ось чому для хлопчиків – це машинки, літаки, поїзди, зброя, м’ячики і інші предмети, які дозволять хлопчакам змагатися один з одним, тренуватися в лідерстві та доводити всім оточуючим, що вони – найсильніші, перші і найкращі.

І зовсім інша справа – для дівчаток. Це, звичайно ж, ляльки, іграшкові коляски для ляльок та іграшкові будиночки для цих ляльок. А також м’які іграшки і всякі тваринки. Але ляльки – це головне. Це ж маленькі доньки і синочки. А материнський інстинкт народжується, як правило, разом з дівчинкою. Дівчаткам потрібно про когось піклуватися, за кимось доглядати.

Хоча бувають і винятки. Є чимало дуже добрих і ніжних хлопчиків, з не меншим задоволенням грають з м’якими іграшками чи тими ж ляльками та пупсами. Правда, підростаючи, вони починають розуміти, що це не зовсім звичне для всіх «чоловіче» поведінку і можуть соромитися своїх пристрастей. Що стосується дівчаток, то і серед них бувають любительки поганяти у футбол з хлопчиськами, влаштувати перегони на велосипедах, пограти з машинками і побудувати для них з конструктора стоянку або гараж. Тому, звичайно, краще вивчити смак дитини, перш ніж презентувати йому яку-небудь іграшку.