Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Запор після пологів

У наших жінок часто після пологів буває запор. Це пов’язано з нашими національними стравами і виділенням статевих гормонів.

Дуже важливо, щоб у вас при годуванні груддю не було запорів. Почасти це не корисно вам, частково це зайве обтяження організму, який і так вже достатньо обтяжений годуванням груддю. Якщо ви знаєте, що деякі види їжі викликають у вас запор, не вживайте її. Навпаки, введіть в меню вашої їжі більше сирих овочів, фруктів, фруктового соку.

Деяким допомагає холодна вода натщесерце. Відмінно допомагає компотний сік або відвар.

Не приймайте проносне для полегшення стільця. Краще діє клізма (один літр теплої посоленной води, до якої можна додати також трохи мила). Проносне виділяється і з молоком, що може викликати у дитини пронос і марна роздратування.

Найкращим засобом для регулярного стільця є зосередження думки на те, що він обов’язково повинен бути. На забувайте про це в денний суєті, не намагайтеся придушити позив, якщо з’явиться. Якщо перетерпить, позиви відновляться не скоро. Регулярне очікування стільця в певні години і постійна можливість його завдяки підходящої їжі приведуть, напевно, до позитивних результатів. Скажімо, що ефект наступить не відразу, особливо, якщо довгий час у вас стілець був нерегулярним, але найближчим часом результати будуть у наявності.

Будьте здорові!