Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Чи шкідливі засоби для миття посуду?

Засіб для миття посуду шкідливо для здоров’я

Кожен з нас у своєму житті стикається з миттям посуду. Для цього людство придумувало різні способи і засоби. У сучасному світі пропонується величезна кількість засобів для миття посуду, різних за складом, економічності, ефективності, упаковці, впливу на посуд і шкіру рук. Як дізнатися які з них шкідливо використовувати для здоров’я? Давайте спробуємо розібратися разом.

Багато чого про засіб для миття посуду може сказати його склад.

Засоби для миття посуду.

Основу миючого дії засобу складають поверхнево-активні речовини (ПАР), які шкідливі для здоров’я людини. Все ПАР поділяються на аніонноактівние і неіоногенні. Такий поділ вони отримали через різного поведінку у водних розчинах: неіоногенні не схильні електролітичній дисоціації, яка полягає в розпаді на позитивні і негативні іони. ПАВ, які в результаті дисоціації розпадаються з утворенням іонів з негативним зарядом, називаються аніонними, з позитивним – катіонними. До складу майже всіх сучасних засобів для миття посуду входять комплекси аніонних і неіоногенних ПАР. Саме такі комплекси підвищують ефективність миючого засобу внаслідок явища синергізму – взаємного посилення дії один одного.

Крім ПАР, засоби містять ряд допоміжних речовин, поліпшуючих їх властивості, але шкідливих для здоров’я.

До складу включають солі слабких неорганічних кислот (карбонат і бікарбонат натрію, силікати натрію). Вони застосовуються для розкладання полісахаридів, протеїнів, омилення масел і жирів, крім того, силікати натрію працюють як інгібітори корозії.

Комплексоутворюючі агенти (поліфосфати натрію, цитрат натрію, нітрілотріацетат, цеоліти, полікарбоксилату), що забезпечують зв’язування іонів жорсткості і запобігають відкладення солей жорсткості на посуді і деталях посудомийних машин. Найпоширенішим і ефективним компонентом є триполіфосфат натрію, який володіє крім цього миючим дією і диспергирующей здатністю по відношенню до забруднень.

Нейтральні солі (сульфати, хлориди). Хлорид натрію найчастіше використовується для загущення засобів для миття.

Відбілюючі реагенти (перборат і перкарбонат натрію, ди-або тріхлорізоціанурати натрію) – володіють відбілювальними і дезинфікуючими властивостями. Застосовуються для розкладання особливо міцних пофарбованих забруднень, наприклад таких, як від чаю, кави, фруктів, косметики, а так само для дезінфекції посуду.

Антиресорбенти, в якості яких широке поширення набула натрієва сіль карбоксиметилцелюлози.

Гідротропи (кумолу-й ксілолсульфонат, карбамід, нижчі спирти), що збільшують розчинність і прискорюючі розчинення ПАР у воді.

Деякі миючі засоби містять в якості активних добавок ензими (амілази, протеази, ліпази), які забезпечують видалення нерозчинних білкових забруднень.

Речовини, смягчяющіе негативний вплив на шкіру рук (гліцерин, силікон, аллатоін, рослинні екстракти). Під час миття посуду вашій шкірі потрібен захист – гліцерин і силікон створюють на поверхні шкіри рук захисну плівку, що запобігає інтенсивне випаровування вологи, а рослинні екстракти знімуть роздратування і пом’якшать шкіру.

Кошти також можуть містити регулятори рН, знежирювачах, полімери, бактерициди (гексахлорофен, тріхлоркарбанілід), барвники, піногасники, а також ароматичні речовини.

Немаловажне властивості засобу – повнота його видалення з поверхні вимитого посуду. Тому що попадання з тарілки в шлунок містяться в засобі ПАР та інших компонентів шкідливо для здоров’я.

Якщо ви все-таки користуєтеся засобом для миття посуду, то потрібно подбати, щоб не просто обполоснути водою посуд, після миття, а ретельно промити і витерти.

Кілька порад для зменшення шкоди від засобу для миття посуду:

1. Обмежити використання синтетичних миючих засобів.

2. Використовувати мийні засоби тільки в тому випадку, якщо без них не можна обійтися.

3. Посуд можна мити із звичайним милом. (Поки ще не визначився наскільки це добре, просто десь читав)

4. Мийте посуд в гумових рукавичках.

5. Змішувати миючі засоби не можна!

6. З видаленням жиру непогано справляється суха гірчиця розведена в теплій воді. Харчова сода теж незамінний помічник при митті посуду.

7. Якщо у воду для миття додати оцет, то від запаху оселедця або часнику не залишиться й сліду. Видалити тонкий шар накипу із стінок емальованого посуду можна, якщо кип’ятити в ній протягом 2 годин воду з додаванням оцту (5 столових ложок на 1 л води).

8. Купуйте мильні горіхи. Що це таке і де купити допоможе улюблений пошуковик.

Коли то наші предки могли мити посуд так, щоб це не було шкідливо для здоров’я, а ми не можемо. Звичайно із засобом і зручніше й швидше. Шкода тільки заощаджений час, можливо, доведеться витратити на лікування якоїсь хвороби. І тоді можна звинувачувати долю, екологію і ще когось, тільки не свій спосіб життя.

Пам’ятайте, що існують замінники побутової хімії.

http://bezvreda.com

Comments are closed.