Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Безпліддя у жінок, види безпліддя

Безпліддя у жінок зазвичай проявляється нездатністю до зачаття в дітородному віці; в тих же випадках , коли воно проявляється нездатністю до виношування вагітності внаслідок викиднів , внутрішньоутробної загибелі плоду , його називають відносним .

Розрізняють такі види безпліддя у жінок :

-первинне і вторинне ,

-абсолютне і відносне ,

-вроджене і придбане ,

-тимчасове і постійне .

Первинне безпліддя характеризується відсутністю вагітності в анамнезі.

Вторинним безпліддям називається такий стан , коли у жінки були вагітності , що закінчилися пологами , абортами ранніх або пізніх строків , позаматкові вагітності , а потім протягом двох і більше років регулярного статевого життя вагітність не наступала.

У тих випадках , коли у жінки можливість настання вагітності повністю виключена , кажуть про абсолютне безплідді (відсутність матки і піхви , наявність рудиментарної матки).

Якщо у жінки ймовірність настання вагітності не виключається , а в певній мірі знижена, безплідність вважається відносним.

 Про придбаному безплідді йдеться тоді , коли у жінки в анамнезі є вказівки на те , що причинами його є запальні захворювання , травми статевих органів і т. д. , про природжений – якщо причини його вродженого характеру ( аплазія піхви , гіпоплазія статевих органів та ін . ) .

У тих випадках , коли протягом певного часу причини безпліддя можуть бути ліквідовані , такий стан визначається як тимчасове безпліддя , а якщо причини, що зумовлюють безпліддя , діють постійно , – це постійне безпліддя .

 

 

 

http://www.blackpantera.ru/besplodie/13545/

Comments are closed.