Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Перші ознаки вагітності

Перші ознаки вагітності: сумнівні і достовірні.

Часто виникають такі ситуації, коли визначити можливу вагітність потрібно, як можна раніше, бажано до початку затримки місячних. Яким чином можна це здійснити? Швидше, тільки народними способами і довірившись власної інтуїції. Розглянемо перші ознаки вагітності та їх достовірність.

Суб’єктивні відчуття.

У першу чергу, слід сказати, що будь-які прояви вагітності можна помітити не раніше, ніж через 5-7 днів після запліднення яйцеклітини, а якщо враховувати те, що запліднення може відбутися і через 48 годин після статевого акту, то цей термін можна сміливо продовжити ще на пару днів. Отже, запліднена яйцеклітина (ваш майбутній дитинка) прикріпилась до однієї з стінок матки. З цього часу починає змінюватися гормональний фон жінки. З цим пов’язана поява перших ознак вагітності. До них можна віднести збільшення, болючість або «надчутливість» молочних залоз (враховуйте, що такий же стан може бути пов’язано з функціональним зміною молочних залоз перед менструацією), кров’янисті виділення, пов’язані з імплантацією плодового яйця (те ж можна спостерігати при порушеннях менструального циклу) , втома, нудота (той же стан можна пояснити і передменструальний синдром). Більш точним ознакою є невелике підвищення температури, без ознак будь-якого захворювання. Температура може триматися на рівні – 37-37,2 градуса. З’являються ці перші ознаки вагітності до затримки місячних і на ранніх термінах (у першому триместрі) зберігаються. Не варто забувати і про те, що серед нас є жінки з дуже сильною інтуїцією. Вони можуть точно передбачити свою вагітність мало не відразу після зачаття.

Затримка менструації.

Більшість жінок, помітивши у себе затримку менструації, відразу починають підозрювати, що в цьому «винна» вагітність. Звичайно, при вагітності відсутні менструації, але причина навіть тривалої затримки може бути інша. Наприклад, запальне захворювання статевої системи, загострення будь-якого хронічного захворювання, стреси, зміна клімату, переохолодження і т.д. Тим більше не варто розцінювати невелику затримку як перша ознака вагітності жінкам з нерегулярним менструальним циклом. Але, все ж, будь-яка затримка вимагає проведення обстеження.

Тест на вагітність.

Це найпростіший спосіб дізнатися про те, чи є вагітність. Абсолютна більшість гінекологів довіряють результатам тестів на вагітність. Якщо вірити інструкції, що є на коробочці будь-якого тесту, використовувати його можна з першого дня затримки менструації. А що якщо зробити його раніше? Для того, щоб відповісти на це питання, необхідно розібратися в той, як «працює» тест. Більшість тестів сповіщають про цікаве положення дами другого червоної смужки. З’являється вона, якщо в сечі міститься особливої гормон – хоріонічний гонадотропін, який виробляється абсолютно у всіх вагітних жінок, і з кожним днем вагітності його концентрація в сечі стає все вище. Робити тест на вагітність має сенс не менш, ніж через 7-10 днів після зачаття. Правда, полосочка друга може бути не такою яскравою, ледве помітною. Але це теж в 90% випадків говорить про вагітність. Для того, щоб отримати достовірний результат тесту – необхідно робити його з ранку і за кілька годин до цього не вживати гострих приправ та алкогольних напоїв. Купуйте тести з високою чутливістю, вони покажуть вагітність ще до терміну передбачуваної менструації. Майже на 100% вірогідно можна визначити вагітність вже на 7-10 день після зачаття за допомогою аналізу крові на ХГЧ. Він більш точний, ніж тест на вагітність, при якому визначається той же гормон, але лише в сечі. Помилки малоймовірні.