Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Сприятливі дні для зачаття дитини.

Сприятливі дні для зачаття дитини. Календар зачаття

Не всі дні однаково сприятливі для зачаття. Ви якийсь час активно пробували завагітніти, а у вас нічого не вийшло – не панікуйте, може просто ви робили це не в ті дні. Вам потрібно буде просто приділити трохи часу і скласти свій календар зачаття.

Насамперед потрібно обчислити дні, в які відбувається овуляція. Для їх визначення потрібно знати тривалість свого менструального циклу, просто сказати, місячних. Середнє число менструального циклу складає 28 днів, плюс мінус 2-3 дні. Але для більш точного результату, сприятливі дні слід почати відстежувати за кілька місяців до планованого зачаття. Це допоможе більш точно визначити тривалість циклу.

Період овуляції

Так звана овуляторная фаза випадає на період з 12-го по 16-й день менструального циклу, тобто якраз в середині циклу. Саме в ці дні підвищується чутливість слизової шийки, а це, в свою чергу, збільшує ймовірність запліднення яйцеклітини сперматозоїдами.

Базальна температура

Щоб ще більш точно визначити дні овуляционний періоду, можна почати вимірювати базальну температуру. Базальна температура, її називають ще ректальної – це температура тіла, яка вимірюється у прямій кишці. Використовувати можна самий звичайний термометр і вимірювати вранці, не встаючи з ліжка, в один і той же час. Потім отримані дані потрібно відзначити на графіку, де вертикальна вісь це температура, горизонтальна – день менструального циклу. Графік базальної температури можна робити на один менструальний цикл, але краще за все робити для декількох циклів. За допомогою графіка можна помітити спад, а потім підйомом температури, але відхилення від норми незначні – 0,2-0,4 ° С. Саме в період між спадом і підйомом температури і відбувається овуляція.

Тепер за складеним вами графіком ви можете скласти календар зачаття.

Час овуляції можна більш точно визначити при постійному веденні графіка протягом декількох місяців. Це означає, що вам потрібно буде узяти папір, олівець і почати креслити графік. Звичайно, ви можете сказати, що це занадто складно, але, повірте, це робота не буде зайвою, навіть в тому випадку, якщо ви вирішите звернеться із запитанням овуляції до лікаря – там ваші графіки дуже знадобляться.

Інші способи для зачаття

Якщо ви все ж вирішили не займатися цим самостійно, тоді зверніться до фахівця, який направить вас на УЗД. З його допомогою можна простежити за ростом і розвитком фолікула, а також визначити момент його розриву, тобто овуляції, досить точно.

Крім цього, існують спеціальні тести, які можна придбати в аптеці і за допомогою них вдома провести дослідження. Тест визначає наявність певного гормону в сечі, а проводити його потрібно 2 рази в день починаючи з 9 по 15 день менструального циклу. Позитивний результат тесту свідчить про настання овуляції через 16 – 28 годин.

В яку пору року народиться малюк

Ви також можете спланувати час року, в яке народиться малюк. Це дозволить вам розглянути всі плюси і мінуси кожної пори і вибрати найбільш підходящу для вас. По суті – ви просто складете свій календар зачаття на більш тривалий час.

Ось на що потрібно буде звернути увагу:

Якщо ви хочете зробити подарунок собі та своїм рідним на Новий рік чи Різдво, то зачати дитину необхідно навесні. Але слід пам’ятати, що попереду спекотне літо, випадаюче на 2-ий триместр, а також ожеледь у 3-му триместрі.
Зачавши дитину восени, ви ще встигаєте запасти організм вітамінами, а також насолоджуватися прогулянками на свіжому прохолодному повітрі. Але також є мінус – в цей період дуже легко підхопити інфекційне захворювання.
Зачаття раннім літом дає можливість на ранніх термінах вагітності насолоджуватися свіжими фруктами і овочами, крім того, можна ще й у відпустку встигнути з’їздити. Але пізніше спека може зіпсувати самопочуття: можуть з’явиться набряки, токсикоз і т.д. Та й час пологів у цьому випадку випаде якраз на холодну і досить вологу погоду.
А ось малюки зачаті взимку, народяться як раз в теплу пору року, встигнуть трохи посилитись до настання поганої погоди, та й для мами теж буде не погано – її самопочуття теж встигне покращитися до холодів.

Насправді, зачаття за порами року не варті великого вашої уваги. Найголовніше, щоб ваша дитина народилася здоровою, а взимку, восени, влітку або навесні – не настільки важливо. Кожна пора року має свої принади і недоліки.

Звертайте увагу на свої відчуття
За допомогою календаря зачаття будь-яка жінка може визначати небезпечні і безпечні дні для себе в плані вагітності. Але крім всіх цих підрахунків і обчислень, є також і ваші відчуття, за якими також можна визначити час овуляції, правда не так точно:

У більшості жінок овуляція настає приблизно в середині циклу.
У дні менструації запліднення яйцеклітини відбутися не може, також як і в самому кінці менструального циклу.
Помітно збільшиться кількість виділень з піхви.
Посилиться лібідо, тобто посилюється статевий потяг.
Якщо ви вимірюєте базальну температуру і відзначаєте її на графіку, то в цей день можете помітити стрибок базальної температури.
Іноді можуть з’явитися ниючі болі в області матки і яєчників, але вони досить короткочасні.

Хочу також зазначити, що отримані вами дані все одно не дають 100% гарантії. Все ж ми не роботи і наш організм суцільна загадка, тому вплинути на процеси в ньому може що завгодно – зміна місця проживання, всілякі стреси, хвилювання і т.д.
Крім того, овуляція відбувається не кожен цикл. У кожної жінки в репродуктивному віці мінімум 2 циклу в рік «безплідні».

http://eti-deti.com

Comments are closed.