Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Чи можна завагітніти з одним яєчником

Чи можна завагітніти з одним яєчником?

Жінка з одного яєчника як правило, має такий самий шанс завагітніти, як жінка з двома. є кілька винятків, які можуть зробити завагітніти важче. інші яєчника повинні бути прикріплені до залишилася маткової труби. якщо тільки яєчників і маткових протилежної трубці існує, це набагато більш імовірно, що під час овуляції, яйця не пройде вниз фаллопієвих труб. один з одного яєчника і однієї маткової труби, що не на одній стороні також підвищений ризик трубної вагітності.

Якщо маткові труби і яєчники інші обидва на одній стороні, інша справа, потрібно звертати увагу на черговий період. якщо жінка продовжує менструації на регулярній основі, це, як правило, хороший знак, що овуляції і може завагітніти. і навпаки, якщо періоди нерегулярного або припинили взагалі це може означати, що овуляція не відбувається, або що вона відбувається на основі дуже рідко.

Як правило, лікарі радять пацієнтам з будь-яким з яєчників або два, щоб спробувати, принаймні 15 місяців до звернення за порадою народжуваності експерти. якщо вагітність не сталося в той час, обидва партнери повинні бути перевірені. відсутність яєчників не означає, що жінка обов’язково партнером народжуваності проблеми.

Однак, якщо інші ознаки нездатності завагітніти присутні, як і відсутність періоду, вона може бути більш цінним для консультації експертів народжуваності рано, щоб побачити, якщо будь-які кроки можуть бути зроблені для підвищення шанси на зачаття. іноді залишилися яєчників, можливо, рубців або фаллопієвих труб може бути шрами, перешкоджаючи проходженню яйце. в деяких випадках, операція може ясно рубців, щоб овуляції легше.

Перед видаленням яєчників, лікарі можуть оцінити інші яєчників, щоб переконатися, що це нормально і здорово. якщо вони знаходять, що це не так, і видалення яєчників перший по-раніше необхідні, вони, як правило, попереджають пацієнта на потенційні проблеми народжуваності.

Навіть якщо він сказав, що вагітність може бути неможливо, жінка повинна як і раніше переслідувати безпечного сексу і використання захисту, щоб уникнути вагітності. в деяких випадках неможливо відбувається, і жінок, які вважалися раніше безплідних завагітніти несподівано. використання презервативів і сперміцидів не тільки зменшити ризик вагітності, але також поширення венеричних захворювань. навіть коли вагітність не представляється можливим, ці методи повинні бути використані до сих пір.