Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Як зачати двійнят чи близнюків, поради

Як зачати двійнят або близнюків? Поради

По-перше, відповімо на цілком резонне питання: а навіщо? На нього можна почути найрізноманітніші відповіді. Хтось каже, що у дитини буде завжди вірний надійний друг поруч, хтось жартує, що «ось так один раз відмучилися – і все», а комусь просто подобається бути об’єктом суспільної уваги. А діти-близнюки або двійнята завжди викликають погляди оточуючих, розпитування, захоплення і т.д.

А тепер спробуємо відповісти на наше запитання, як зачати двійнят або близнюків?

Відразу обрадуем тих батьків, для кого це стало мрією і нав’язливою ідеєю. Є практично гарантований спосіб отримати двійню. Робиться він за допомогою медичних працівників і називається ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення). При зачатті дитини «в пробірці» майже завжди лікарі збільшують шанси, підсаджуючи до заплідненої яйцеклітини «брата-близнюка».
Другий спосіб зачати двійнят або близнят – вийти заміж (або одружуватися) на людину з сім’ї, де народження двійнят – не рідкість. Вже давно вивчено, що ця особливість прекрасно передається на генетичному рівні. Якщо ви знайдете собі таку пару з родини «близнючок», ваші власні шанси зростають.
Третій спосіб – це народитися в сім’ї афроамериканців 🙂 У них це часте явище в силу національних особливостей.

як зачати двійнят або близнюків
Атеперь перейдемо не до таких вірним, але не менш цікавим народним способам. Як швидко завагітніти, та так, щоб в животику сиділо двоє малюків? Ось такі відповіді «напрацьовані» нашими предками:

Треба їсти побільше солодкої картоплі. Таке припущення породило вивчення племен, що харчуються бататом, в тих сім’ях було багато двійнят і близнят.
Треба годувати грудьми першої дитини і не оберігатися від вагітності. За дослідженнями, шанси зачати в цей час двійню зростають.
Багатоплідна вагітність нерідко доводиться на частку жінок більш старшого віку, наприклад, 35-45 років. Статистика говорить, що в такому віці близнята народжуються частіше.
Деякі медично препарати сприяють посиленню фертильності. І дехто з лікарів може сказати, як називаються ці ліки. Однак, навряд чи варто сподіватися на цей метод довгоочікуваного »подвійного» зачаття. Все це може згубно позначитися на здоров’ї малюка (малюків).

Ось і все поки відомі способи, як зачати двійнят або близнят. Сподіваємося, хто б не оселився в вашому животику, це стане щасливою подією для всієї родини!

http://dometod.ru

Comments are closed.