Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Як зачати дівчинку?

Як зачати дівчинку

Погодьтеся, діти – це прекрасно. Але часто ми хочемо дитину певної статі – хлопчика чи дівчинку. Для експерименту ми опитали 50 осіб. Зверталися до них із запитанням: «Кого ви хочете? Хлопчика чи дівчинку? »45% відповіли, що дівчинку, ще 41%, що хлопчика. Молоді люди часто відповідали, що їм все одно – це ще 7%. 5% захотіли близнюків, і тільки 2% відповіли, що хочуть дитину. Висновок один, як би сильно ми не хотіли дитини, насправді ми хочемо конкретики, тобто зачати дівчинку або хлопчика.

Ця стаття не інструкція до дії, а всього лише Ваш радник з питання «як зачати дівчинку». Прислухатися до неї чи ні – ваше рішення.

Почнемо з розповіді про те, як відбувається зачаття дівчинки. Носієм інформації про майбутнє поле є сперматозоїд. Для того щоб виросла мамина помічниця, потрібен сперматозоїд з X-хромосомою. Його перевага перед носіями Y-хромосоми в тому, що він більш живучий. Як і жінка, найчастіше більш терпляча, ніж чоловік. А недолік сперматозоїда з X-хромосомою в тому, що швидкість пересування менше, ніж у носія Y-хромосоми. Зауважте, фізичні якості чоловіка, як сила і швидкість проявляються ще до зачаття. Для того щоб зачати дівчинку, потрібно скористатися головною перевагою, а точніше часом життя X-хромосоми. Знаючи це, стає зрозуміло, як зачати дівчинку. Статевий акт потрібно здійснювати до початку овуляції, бажано за два дні. Визначити настання овуляції можна за допомогою вимірювання температури базальним методом. Можна купити тестери в аптеці. А можна вести календар овуляції. При нормальному місячному циклі овуляція починається на 10-й день після початку менструацій і закінчується на 18-й.

Свої дослідження з визначення статі дитини провели британці, аналізуючи вік пари. Вони стверджують, що знають спосіб, як зачати дівчинку або хлопчика. Якщо жінка старша за чоловіка, то більше шансів з’явитися на світ у дівчинки. І навпаки. Але, увага! Ця система працює тільки в разі первістків.

Ще помічено, що дівчаток народжується більше, ніж хлопчиків з березня по травень. Щоб зачати дівчинку можна спланувати дату пологів на весняний місяць, можливо і природа допоможе у Ваших бажаннях. Езотерики стверджують, що так природа вносить свій баланс в рівномірне співвідношення статей на планеті.

Є ще одна теорія від людей, які пов’язують все, що відбувається на планеті з числами. Раніше їх називали піфагорійцями. Вони стверджували: «Все є число». На основі чисел будується і наступна теорія. Якщо жінці парна кількість років, то щоб зачати дівчинку потрібно, використовувати парні місяці. Тобто мати близькість в лютому, квітні, червні, серпні, жовтні або грудні. Якщо ж майбутній мамі непарне число років, то потрібно звертати увагу тільки на непарні місяці.

Багато що залежить і від характеру мами. Як би там не говорили, що тільки чоловік визначає стать дитини, насправді і жіночий організм знає, як зачати дівчинку або хлопчика. Якщо жінка ділова, енергійна, лідер в колективі, то їй складно буде завагітніти дівчинкою. Може бути, так чинить природа, розуміючи, що така жінка повинна виростити гідного чоловіка. А може бути, це вплив гормонів. Як виявилося, у жінок з бойовим характером більше тестостерону. Цей чоловічий гормон віддає перевагу Y-хромосомі. Щоб зачати дівчинку в цьому випадку, потрібна відпустка, і перебудова життя. Якщо зуміти розслабитися, позбавитися від всіх стресів, слідувати інструкціям лікарів, то все вийде. Головне захотіти.

Спробувати розрахувати місяці, коли краще зачати дівчинку можна вже зараз. Наш сайт планування статі дитини пропонує схему, яка об’єднує кілька методик. Як зачати дівчинку ви вже знаєте, а от коли це зробити краще допоможуть дані, отримані після розрахунків. Ви отримаєте календар на весь рік, в якому буде зазначено сприятливий час зачаття дівчинки чи хлопчика для Вашої пари.

Бажаємо приємного планування. Здоров’я Вам і Вашій родині.

http://childrenboom.com

Comments are closed.