Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Знеболювання пологів

Знеболювання пологів
Опубліковано: пн, 11/05/2012 – 15:34 Оновлено: пн, 11/05/2012 – 15:34 Автор: Аніken Знеболювання пологів
Знеболювання під час пологів

Одне із самих щасливих подій у житті жінки це – народження дитини! Але, на жаль, часто пологи проходять з сильними болями. Іноді, вони проходять практично безболісно, ​​але це рідкісне явище. Повністю уникнути больових відчуттів навряд чи вийде, а от їх полегшити і зменшити можна.

Причини сильного болю можуть бути різні: крупна дитина, передчасні або перші пологи, менструації, що проходять з болем до вагітності.
Знеболювання при пологах

Найпопулярніший метод уникнути болю – це епідуральна анестезія. Необхідність епідуральної анестезії визначає лікар. Існує ряд випадків і захворювань, коли цей спосіб знеболювання може бути протипоказаний.
Епідуральний знеболювання

Епідуральний знеболювання проводиться таким чином: вагітній пацієнтці в простір під твердою мозковою оболонкою спинного мозку вводиться анестетик – препарат, блокуючий чутливість. Через деякий час родові болі не відчуваються.

Для деяких жінок, які змучені затяжним процесом сутичок, епідуральна анестезія стає справжнім порятунком: шийка матки розкривається – і пологи відбуваються швидко і легко. Тому відгуки мам про цю процедуру часто бувають позитивними.

Правильно проведене знеболювання не впливає на здоров’я, як дитину, так і матері. Анестезіолог завжди намагається попередити розвиток всіх можливих побічних ефектів та ускладнень, які можуть виникнути після епідуральної анестезії.

Побічними ефектами знеболювання можуть стати болі в спині і головні болі, тимчасове зниження артеріального тиску.
Інші методи і види знеболювання

Існує ще один метод – наркотичні анальгетики, що вводяться внутрішньовенно. Крім виникнення блювоти, нудоти, і почуття сп’яніння, ліки проникає через плаценту в організм дитини, тому таку методику потрібно використовувати тільки у виняткових випадках.

Також є природні способи – безпечні та доступні, але при цьому малоефективні при сильних болях. На початкових етапах сутичок вони розслабляють, допомагають породіллям відчути себе краще, зберігаючи сили перед більш складним етапом.
До таких методів відносяться:

Ароматерапія. Вважається, що ефірні олії лаванди, меліси і розмарину знімають біль, стрес і допомагають більше розслабитися.
Ходьба, погойдування на фітбол і присідання прискорюють сутички і знімають біль. Правда, подібна методика вітаються не всіма, багато медиків вважають, що під час сутичок необхідно лежати.
Масаж попереку, а саме крижового відділу, допоможе зняти біль під час переймів.
Рекомендується навчитися правильному диханню під час сваток, так як цей метод знижує біль і втому.
Улюблена музика або власний спів, можуть скрасити очікування. Співати потрібно особливим методом: під час переймів, на видиху, використовувати гласні «а», «о», «у» або різні мантри. Фахівці вважають, що це зменшує кисневий дефіцит і допомагає жінці розслабитися.

А найголовніше – бойовий і позитивний настрій, і у вас буде найкраща дитина на світі!

http://karapuziki.com.ua/rody/obezbolivanie-rodov/obezbolivanie-rodov.html

Comments are closed.