Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Стимуляція пологів в домашніх умовах

Стимуляція пологів в домашніх умовах

Відзначимо, що з кожним днем ​​вагітності все більше наближається зустріч жінки зі своїм дитинчам. З кожним днем ​​вагітна жінка чекає довгоочікуваної зустрічі з нетерпінням, готуючись до появи крихти на світло. І ось, коли цей заповітний день, згідно з прогнозами медиків, на зразок настав, і дитина повинна вже дати знати про себе, – з якихось причин цього не відбувається.

Найчастіше, майбутній мамі в зв’язку з переношування плоду лікарі пропонують лягти в стаціонар для того, щоб зробити процедуру штучної стимуляції пологів. Далеко не кожна жінка вважатиме такий крок необхідним, віддавши перевагу стимулювати пологи без застосування різних препаратів. При цьому, стимуляція пологів, проведена в домашніх умовах, може сприятливо вплинути на даний процес.

Відомо, що на Насправді, способів стимуляції родового процесу існує величезна безліч: якісь з них дієві, якісь – не дуже, але абсолютно всі без винятку, при грамотному застосуванні, є нешкідливими і здатні принести результати.

Якщо говорити про «приємне» способі стимуляції пологів вдома, то їм може стати тривала прогулянка на свіжому повітрі, переважно на пізніх термінах вагітності. Прогулянки на свіжому повітрі по дві години на день і більше дають жінці одночасно і «порцію» здоров’я, і ​​можливість підтримання прекрасної фізичної форми, а також забезпечує гарний настрій.

Фізичне навантаження забезпечує точно такий же ефект: легка гімнастика, зарядка вранці, а також танці – в цілому все це відноситься до методів стимуляції пологів, проведеної в домашніх умовах.

Для того, щоб значно прискорити початок родового процесу, лікарі рекомендують повністю відмовитися від ліфта: вагітній жінці в якості стимуляції пологів дуже корисно підніматися пішки по сходах на свій поверх. При цьому, рекомендується переступати через дві сходинки, піднімаючи ноги якомога вище.

Після тривалих прогулянок можна буде прийняти контрастний або теплий душ, теплу ванну, зробити на поперек теплий компрес, так як все це і є стимуляцією пологів, проведеної в домашніх умовах. Прекрасно підійде для стимуляції пологів і йодна сіточка в районі попереку, і м’який розігріваючий масаж тій же попереку.

Важливо розуміти, що душ або тепла ванна зможуть надихнути вагітну жінку на дуже приємне і досить корисну справу – на секс з коханим чоловіком. Ви можете задатися питанням: чому секс – корисна справа? Та все тому, що в ситуації затримки зустрічі з малюком саме секс є прекрасним способом значно наблизити пологи. Вся справа в тому, що сперма містить у своєму складі гормон простагландин – особливий компонент, який сприяє розм’якшенню шийки матки і, таким чином, подготавливающий її до пологів.

М’який масаж сосків виступає ще одним додатковим методом стимуляції пологів. Цей масаж можна робити і під час сексу. При погладжуванні сосків буде вироблятися гормон окситоцин, який є відмінним антидепресантом. Цей гормон робить безпосередній вплив на виникнення скорочень шийки матки.

Для того, щоб значно наблизити термін розродження, лікарі також рекомендують підкоригувати свій раціон: вживати свіжі овочі у великих кількостях – як у вигляді салатів, так і в звичайному вигляді. При цьому, для заправки салатів краще всього використовувати саме рослинна олія – ​​завдяки наявності клітковини, овочі поліпшать перистальтику кишечника, а масло сприятливо вплине на розм’якшення матки.

В якості стимуляції пологів достатньо корисним може також стати вживання чаю з листя малини: починаючи з 34 – 36 тижня вагітності по 2 – 3 склянки щодня. Одночасно з цим, можна також почати застосовувати масло примули вечірньої, яке містить у своєму складі жирні кислоти у великій кількості, сприяючи виробленню простагландинів в організмі. При стимуляції пологів в домашніх умовах, масло примули вечірньої слід вживати в спеціальних капсулах, які можна придбати в найближчій аптеці.

http://info-pregnancy.ru/rody/stimulyaciya-rodov-v-domashnix-usloviyax

Comments are closed.