Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Чоловік на пологах

Що робити чоловікові під час пологів?

– Слідкуйте, щоб дружина була розслаблена і щоб не було напруги в м’язах ніг, стегон, живота, спини, плечей, рук, обличчя. Напружене обличчя – ознака напруга в інших частинах тіла.

– Умовте її походити. Ходьба прискорює процес пологів на 30%. Це особливо важливо на початковому етапі пологів. Постарайтеся, щоб вона рухалася, навіть якщо їй здається, що вона не може.

– Допоможіть жінці знайти зручне положення і міняти його час від часу. Допоможіть їй підвестися, сісти, встати, встати на карачки, на коліна. Дозволяйте їй лежати тільки коли вона остаточно втомиться.

– Потріть дружині плечі, руки, ноги. Якщо дружина відчуває біль у спині, спробуйте тиснути на спину. Змінюйте положення рук, поки не знайдете потрібну точку.

– Поправте їй волосся.

– Якщо дозволяють умови лікарні, допоможіть дружині скористатися ванною або душем. Вода відома як натуральне обезболевающее. Вода повинна бути теплою, але не гарячою.

– Спробуйте зробити дружині теплий або холодний компрес на обличчя.

– Постарайтеся, щоб у дружини не було зневоднення організму, тому в такому випадку організм не може повноцінно працювати. Якщо у лікарні породіллям не дозволяють пити, дайте їй посмоктати шматочки льоду.

– Жінка буде навряд чи відчувати голод, але якщо це трапиться, дайте їй ложку меду, сухі фрукти, маленькі сухарики. Якщо лікарня не допускає цього, подбайте про те, щоб вона поїла до від’їзду в роддом.

– Зробіть так, щоб її не турбували телефонні дзвінки, якщо такі будуть.

– Якщо ви самі везете дружину до лікарні, ведіть машину обережно, обов’язково дотримуйтесь првіла руху. У вас є час.

– Надавайте їй усіляку моральну підтримку, вселите їй впевненість в її силах і в те, що її організм знає як і що треба робити.

– Подбайте про те, щоб дружині було комфортно. Якщо можливо, зробіть неяскраве світло, неголосну музику. Не дозволяйте мед. персоналу грубити і чинити на неї тиск.

– Допоможіть дружині підключити її уяву. Нехай вона представить, що сутичка це хвиля, а ваша дружина долає цю хвилю. Говоріть з нею про щось приємне, малюйте в її уяву красиві пейзажі.

– Запитайте рада у акушерок, ніж ви можете ще допомогти дружині.

– Нагадуйте дружині про її дитину, якого вона так скоро побачить.

– Залишайтеся поруч навіть тоді, коли лікарі роблять огляди і аналізи. Їй потрібен рідна людина поруч.

– Постарайтеся налаштувати її на правильне дихання. Для початку копіюйте її подих, а потім поступово ви можете змінити частоту свого подиху, і вже ваша дружина буде несвідомо копіювати ваш подих.

– Будьте уважні до прохань дружини. Її може щось турбувати, дратувати, заважати. Спробуйте це усунути.

– Хваліть дружину. Кажете, яка вона молодець, як добре все робить повторюйте це знову і знову, як би безглуздо зараз вам це не здавалося.

– Просто насолоджуйтеся часом, проведеним з дружиною під час пологів. Це один з найважливіших моментів у вашому житті, постарайтеся запам’ятати всі деталі.

– Візьміть з собою фотоапарат і зробіть хоча б кілька знімків перших хвилин життя вашої дитини.

Що бачать очі чоловіка під час пологів:
Чоловік може бачити страх і біль жінки. Але природна або штучна анестезія, під впливом якої перебуває жінка під час пологів на нього не діють. Він стає учасником родового болю без будь-якого знеболення. І далеко не кожен чоловік до цього готовий. Що ж може допомогти парі підготуватися до ефективних спільних пологів?

Чоловіче чи не чоловіча це справа:
Пологова палата – не театральні підмостки, тут немає місця для гри.
Правда про ваші відносини, ваші страхи і небажання не повинні вилізти в момент пологів.
Зізнатися, що ви не готові разом народжувати – це зовсім не поразка, і не діагноз для родини.
Чоловіки, в силу ряду причин не бажають бути присутнім на пологах, які вважають це суто жіночою справою – можуть бути прекрасними ніжними, люблячими, включеними у виховання батьками і дуже надійними чоловіками.
Роблячи свій вибір, ви повинні чітко уявляти собі всі фактори ризику, які мають відношення до вашій парі.

Сім’ї, яким краще утриматися від спільних пологів: Група ризику
Поговоримо, перш за все, про тих батьках, чия присутність на пологах однозначно небажано.
Обмовлюся, що справа остаточного вибору, перш за все, за вами і вашим чоловіком, і ніхто не повинен нав’язувати свою волю подружній парі. Але і не враховувати міркування і спостереження фахівців і просто батьків, які накопичувалися роками, просто нерозумно.

http://www.materinstvo.ru/art/chto_delat_muju_vo_vremya_rodov/

Comments are closed.