Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon 10 способів полегшити пологи

10 способів полегшити пологи.

Як правило, пологи розтягуються на довгі години, а іноді і на дні. Це не найлегший час для майбутньої мами.
Однак існують способи полегшити пологи, на пізнання яких у вагітної є цілих 9 місяців.
Отже, 10 способів для полегшення пологів:
1.Постарайтесь дізнатися якомога більше про протікання пологів і про тривалість кожної з стадій родового процесу. У цьому Вам допоможуть книги, журнали, спеціальні курси для майбутніх мам. Володіючи подібними знаннями, Ви не впадете в паніку при перших же родових переймах і не відправитеся завчасно до лікарні.
2.Непосредственно під час пологів прислухайтеся до свого тіла. Воно підкаже більш зручну позу, в якій Вам буде легше і комфортніше. Найчастіше, породіллі обирають позу навпочіпки. При такій позі пологи протікають швидше і менш болісно.
3.Дуже важливо, щоб безпосередньо до пологів і протягом пологів поруч з Вами була помічниця, яка б стежила за діями лікарів, на місці вирішувала виникаючі питання, яка б відмінно розуміла Вас, допомагала і підтримувала. Такий помічницею може стати жінка, яка не раз вже народжувала природним шляхом.
4.Горизонтальне положення при пологах – вкрай нефізіологычне положення для породіллі. Пологи протікають більш швидко, безболісно і природно, якщо жінка перебуває у вертикальному положенні, тому при можливості віддайте перевагу саме таким родам.
5.У пологових будинках дотримуються правила, що породіллі не можна їсти під час пологів, так як при необхідності оперування шлунок повинен бути порожнім. Однак, якщо нічого не їсти, то не буде сил в самий вирішальний момент. Тому слід пити воду, соки, трав’яні чаї, їсти фрукти, сухофрукти, тости з сиром.
6.Вода – це найбільш сильний знеболюючий засіб. Якщо породілля знаходиться у воді під час сутичок, то переносить їх набагато легше. Також перебування на воді сприяє більш швидкому розкриттю шийки матки і опускання плода.
7.За місяці вагітності слід навчитися різним технікам дихання при пологах. Під час пологів прислухайтеся до свого організму, а при необхідності акушер підкаже Вам як краще дихати.
8.Заранее домовтеся з медперсоналом, щоб Вам дозволили взяти в палату, де Ви будете народжувати, необхідні речі для релаксації, адже розслаблення дуже важливо. Пологи пройдуть більш легко, якщо, наприклад, буде грати розслаблююча музика, а під рукою будуть необхідні і заспокійливі Вас предмети.
9.Хорошо, якщо до пологів Ви навчитеся різним технікам релаксації. Дуже важливо в момент сутичок не напружуватися і намагатися якомога більше розслабитися. У цьому допоможуть Вам, наприклад, приємні образи, представляючи які на душі Вам ставати світліше.
10.Во час пологів подумки спілкуйтеся з малюком. Підтримуйте його, адже в цей час Ви одна команда. Слідкуйте також за тим, щоб не було медикаментозного втручання без серйозних на те підстав.

http://mamaplusya.com/rodi/495-10-sposobov-oblegchit-rody.html

Comments are closed.