Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Що пити годуючій мамі

Багатьох турбує питання , скільки і що потрібно пити годуючій мамі , щоб молока було достатньо. Ми спробували розібратися в цьому питанні.

Існує думка , що для підвищення лактації годуючій мамі пити потрібно багато. Чи так це насправді ? Норма рідини для годуючої жінки – 2-3 літри на день.
Чи можна годуючим пити сік ?

В ідеалі , основним напоєм годуючої мами має стати звичайна питна вода . Звичайно, не сира під крана, а джерельна або очищена фільтром. Годуючим мамам ні в якому разі не варто пити газовані напої. Гази, що містяться у воді , будуть порушувати процеси бродіння в кишечнику. А , як відомо , діти і так часто страждають від кишкових кольок. Лимонади , особливо дешеві , містять безліч консервантів і барвників , які легко проникають у грудне молоко.

Мамі котра годує можна пити свіжовичавлені соки.

Звичайно фахівці рекомендують годуючим матерям вживати яблучний сік , причому тільки із зелених яблук , червоні сорти викликають алергію у дитини. Від виноградного , томатного і цитрусових соків в період годування слід утриматися.

Чи можна годуючим пити молоко?

Існує думка , що для збільшення лактації годуючій мамі потрібно пити багато молока. Це поширена помилка. Молоко не робить помітного впливу на лактацію . Крім того , захоплення годуючої мами цільним молоком може провокувати коліки і здуття живота у новонародженого. Вживайте не більше 200 мл на день , якщо вам так хочеться , але для приготування різних страв – каш або пюре .
У період лактації незбиране молоко краще замінити кисломолочними продуктами. Годує мамі обов’язково треба пити кефір , кисляк , біфідокефір , йогурти без фруктових добавок – до 600-800 мл на день. Рекомендовано жирність молочних продуктів – 2,5% , а от продукти нульової жирності годує мамі не підходять.

Чи можна годуючим пити пиво і вино ?

Напої, що містять алкоголь , годуючій мамі слід виключити. Алкоголь навіть у малих кількостях проникає в грудне молоко , а при вживанні у великій кількості може викликати алкогольне отруєння у дитини. У невеликих дозах вживання алкоголю жінкою, яка годує призводить до гальмування розвитку фізичних і розумових здібностей дитини.

Чи можна годуючим пити каву ?

Кава і чай годуючій мамі пити можна , але не міцні . В іншому випадку кофеїн викликає підвищену збудливість дитини. Якщо ваш організм вимагає « кофеїнової підживлення» , її бажано приймати відразу після годування дитини , щоб до наступного годування вміст кофеїну в грудному молоці було мінімальним. Зелений чай містить навіть більше кофеїну , ніж неміцний кави. Тому з включенням його в свій раціон харчування потрібно бути обережними годуючим матерям . Часто советуемий бабусями чай з молоком не приводить до посилення лактації , але і не шкідливий.

http://mamaexpert.ru

Comments are closed.