Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Сексуальний гороскоп.

Овен.

Овен активний і в області сексу. Ці люди потрапляють у категорію людей з “гарячою кров’ю”. Але так як їх “я” ніколи не забувається, навіть у розпалі еротичної пристрасті, існує небезпека втягнення у такі відносини, де відсутня духовне задоволення.

На відміну від Скорпіона й Тельця, які воліють тривалий статеві зносини, Овен часто це робить швидко, навіть у другий і третій раз він дуже палкий і рвучкий. Під час статевого акту Овен так шаленіє, що його партнер схильний думати, що він скінчить до настання оргазму. Чоловіки цього знаку часто висловлюють свої емоції під час статевого акту шляхом різних стогонів і вигуків. Жінки цього знаку, коли вони дуже збуджені, часто забувають позу, покладену вихованій жінці, і приймають на себе роль чоловіка.

Як я вже сказав раніше, під впливом планет відмітні характеристики знаків можуть послаблюватися, приглушують. Овен проте у всьому має бути першим, і розумне буде припустити, що якщо він агресивний в бесідах, в інших речах, то він таким же буде і в ліжку.

Керовані Марсом – це воїни (чоловіки та жінки), самі вибирають собі партнерів, а потім “атакують” їх, іноді скромно, соромливо, а іноді без будь-якого попередження. Як буде вести себе Овен під час статевого акту – неможливо передбачити, також як неможливо передбачити його поведінку взагалі.

Одне тільки напевно: вони хочуть бути агресивними, вони хочуть бути переможцями. А як виконується ця роль і які з неї результати випливають, залежить від впливу планет на індивідуальний гороскоп.

Несексуальних МАНЕВРИ

Овени досягли великого мистецтва в несексуальних маневрах для того, щоб досягти своїх особистих цілей. Так як це дуже романтичний знак, вони створюють “рожеву завісу” досконалості до тих пір, поки не переконають предмет своєї уваги в тому, що вони справжні лицарі в сяючої броне або люди з королівського двору. Але, насправді, цей знак хоче бути в центрі уваги і в особистих відносинах. Вони вміло вибирають тих людей, які будуть підтримувати їх цілі в справах і любові. Той, хто залучений в якісь відносини з Овен, добре зробить, якщо завжди буде пам’ятати про те, що у всіх справах Овена його інтереси стоять на першому місці.

У близьких особистих відносинах і в подружньому житті Овен зазвичай не відчуває докори сумління через позашлюбних зв’язків.

Однак, я не хочу створювати враження, що у Овена немає взагалі позитивних якостей в особистих відносинах. Я хочу сказати, що люди, які мають які-небудь відносини з ними, повинні повністю пожертвувати своїми прагненнями і цілями. Але якщо вони зроблять це, то їх чекає багато хорошого: любов, пригоди, різноманіття суспільних занять; іншими словами, нудьгувати не доведеться. Овен звичайно добре заробляє для сім’ї, і так як вони люблять розкіш, вони постачають своїх улюблених ефектними речами.

Овени зазвичай не особливо прагнуть мати дітей, але коли це все-таки сталося, вони стають друзями і порадниками своїх дітей. Так як Овен довго зберігає свої юнацькі погляди, у них добре йде спілкування з молодим поколінням, проблем батьків і дітей не існує.

Як задовольнити Овена

Надати їм достаток сексу, але перш за все лестите їм так як Овен править 1 будинком Зодіаку, який стосується статі, Овени живуть в “світі” тіла – фізично переробляють, освоюють всі інші області людських відносин. Вони люблять, коли їм говорять улесливі промови під час статевого акту. Вони також визнають різноманітність в секс. відносинах, вважаючи, що нічого не виходить за рамки пристойності.

Чоловіки й дружини Овена повинні бути акуратними і чистими. Духи і шовкові піжами, нічні сорочки збільшують їх привабливість для Овена. М’який колір і музика дуже збуджують їх. Не плануйте секс Овена рано ввечері, так як їх безмежна енергія дає себе знати і потім ви залишитеся з незадоволеним коханцем на руках на частину ночі. Будьте впевнені, що у вас буде статеві зносини після добре проведеного вечора в місті, після можливого катання на ковзанах або танців. Коли Овену загрожує нервове виснаження, їхні коханці повинні їм зробити масаж голови і повільно втягнути в статевий акт.

Телець.

Телець, можливо, найбільш чутливий знак Зодіаку. Люди, якими править Венера, люблять пестити, але краще, щоб їх пестили, розтягують час ласк. Що характеризує Тільця з позитивного боку, це те, що вони зазвичай хороші дружини. Жінки цього знаку зазвичай бувають щирими і вірними дружинами і вони вміють створювати атмосферу миру і гармонії в своєму будинку. Більшість Тельців добре працюють, коли у них є затишний дім і родина, де можна розслабитися і відновити енергію. Дружини Тільців часто скаржаться, що їхні чоловіки не демонстративні в статевих відносинах. Вони беруть пасивну роль, очікуючи, що дружина буде активною. Якщо не так, то чоловік з готовністю знайде іншу жінку.

Т.к. Телець править домом грошей, його фінансові справи сильно впливають на статеву сферу його життя. Коли Телець платоспроможний, він не дивиться на красиву жіночу фігуру, але коли справи йдуть погано, секс стає його переконанням.

Коли він легко досягає успіху, він може стати жадібним на гроші. Але він любить витрачати і витрачає.

Жінки-Тельці повинні услащать свою натуру Венери різними предметами розкоші: дорогими ювелірними виробами, одягом, автомобілями – все для того, щоб потішити богині любові і краси і викликати захоплення у Марса. Коли нею захоплюються, дочка Венери стає абсолютно байдужою до сексу, в той час, як чоловік-Телець рідко так байдужий: він не буде заперечувати його.

І чоловіки і жінки досить несдержіваеми. Під час статевого акту вони часто діють під впливом імпульсу і будучи фізично сильним знаком, вони часто вважають недостатнім один статевий акт. Тельцям часто подобаються зовнішні дані двох знаків, керованих Меркурієм: Діви і Близнюків, які до того ж здатні запропонувати різноманітний сексуальний репертуар. І чоловіки, і жінки Тельці зазвичай наділені красою, не одна кінозірка народилася під знаком Тельця.

Венера часто діє на своїх підданих так, що вони стають агресивними і, коли вони займають таку позицію, вони стають вправними і отримують те, що хочуть за допомогою несексуальних маневрів. Тельці займають значне місце в списку відомих “дорогих коханок”. Вони люблять, коли ними захоплюються і балують їх, і таким чином вони домагаються дорогих подарунків.

Телець – земний знак, він здатний практично використовувати свої чари. Вони кажуть, що за будь-яку варту річ у світі коштує і добре потрудитися. Т.к. вони вірять в справедливу гру – вони погані ділки і бізнесмени і тому повинні уникати економічних областей, які вимагають нахабства і спритності, інакше вони не витримають конкуренції. Взагалі, несексуальні маневри Тельця спрацьовують краще не в справах і суспільстві, а в особистому житті.

Як задовольнити ТЕЛЬЦЯ

Ставлення Тельця до сексу може легко стати занадто прозаїчним і, коли він не пов’язаний з партнером глибоким почуттям і, коли він йому просто набридне. Телець не посоромиться запитати у них телефончик-яких інших відповідних партнерів.

Близнюки.

Меркурій – планета, розташована найближче до Сонця. Вона також обертається навколо Сонця швидше, ніж інші планети. Одна з її сторін постійно звернена до Сонця і постійно витримує високі температури, в той час, як інша сторона не бачить Сонця і зберігає температуру нижче нуля. Ці крайнощі тепла і холоду демонструють мінливе і двоїсте сексуальну поведінку Близнюків. Серед негативних типів Близнюків ми зустрічаємо експериментатора, фетишиста, гомосексуаліста і збоченця.

Серед позитивних типів – людина, що дає обітницю безшлюбності, самозречення художник, поет, атлет, учений, високоморальна людина. Загалом, пристрасті Близнюків настільки пов’язані з їх розумовими процесами, що саме їх настрої, нудьга чи інтерес, стимулюють статеві стосунки. Тут ви знайдете дивака, який у свій час заперечує всі громадські умовності і примикає до групи хіппі і їх суспільного життя, а потім заперечує цю богемне життя. Якби астрологам було дозволено дати який-небудь інший символ знаку, вони назвали б його хамелеоном, який міняє колір шкіри для маскування і захисту.

Звільнений Близнюк пробує будь-які види статевого акту хоча б одного разу: ні що не шокує Близнюка. Так як Меркурій керує письмом, Близнюки часто ведуть щоденник своїх сексуальних перемог, записуючи туди різні достоїнства і недоліки партнерів.

Близнюки не надто агресивні і з задоволенням будуть йти другими у всіх областях, включаючи секс.

Несексуальних МАНЕВРИ

Близнюки найбільш розумно оперують несексуальними маневрами це знак, який дає світу людей, які вирішують великі справи, які пишуть сценарії для Голлівуду і TV, агентів – і все на гонорар.

По суті, Близнюки-холоднокровний знак, люди цього знаку завжди намагаються аналізувати думки, слова, дії і реакції інших людей. Близнюки – це живі знаки питання, що перетворюють свої вміння в вигоду і в засіб просування вперед. Цей знак виробляє більше двоєженців (двумужчін), ніж всі інші знаки, разом узяті. Близнюки імпульсивні, люблять подорожі і зміни. Коли вони вирішили розірвати сімейні узи, у них вже не вистачає терпіння чекати, поки закінчаться всі процедури розлучення. Їх рішення – просто зникнути. Близнюки часто розробляють в собі мистецтво брехні для того, щоб завжди зберегти “ідеал моменту”. Вони рідко припиняють повчати: якщо щось прийнятне для нього самого, значить це не може бути неправильним.

Як задовольнити БЛИЗНЮКІВ

Так як у Близнюків дуже чутлива нервова система, вони дуже люблять дотику. Чи потрібно тут говорити, що Близнюки не постійні у любові. Вони часто хочуть приборкати себе, але не можуть упустити випадку випробувати щось цікаве.

Рак.

Рак – це самий безладний у зв’язках знак. Мінливий в настрої: він легко може виявитися в сплетенні сексуальних подвигів. Однак, якщо вони люблять людини, немає нічого такого, щоб раки не зробили для догоджання предмета своєї любові. Йому не чужі жодні форми статевого акту. Жінкам цього знаку подобається вести себе по материнськи по відношенню до чоловіків. Рак управляє грудьми, і його збуджує особливо ця частина тіла. Раків-чоловіків приваблюють жінки постарше, материнського типу. Раки володіють величезним контролем над статевими функціями: вони здатні вести інтенсивну любовну гру довгий час. Чоловіки і жінки – Раки – люблять, щоб їх пестили.

Жінкам цього знаку подобається грати роль маленької, невинної дівчинки, якій заволодіває стереотипний, розпусний чоловік, хоча в дійсності, вони нестямі від радості при спокусі еротичного задоволення, вдаючи, що вони втрачають свою невинність.

Це знак, який виробляє надзвичайно сором’язливих людей, але в окремих випадках вони звертаються до іншої крайності в секс. відносинах і грають агресивну, владну роль, іноді доходять до садизму, словесного і фізичного.

Несексуальних МАНЕВРИ

Рак – майстер несексуальних маневрів. Він вимагає твердих правил від свого партнера, які він сам не завжди може виконати. Жоден інший знак не здатний проявити таку фальшиву чеснота, вірність, чуттєвість і образу почуттів, як Рак, коли він особисто винен. Що за роздирає серце маска – ці вологі, сумні очі – яку Рак може надіти: маленький хлопчик, якого образили, образили.

Зрозуміло, Рак присвячує багато часу на створення затишної домашньої життя, шукає вірного чоловіка або дружину, породжує потомство. Але як тільки вони цього досягли, вони таємно знаходять задоволення в розпусті, виправдовуючи свої походеньки громадською діяльністю, справами і т. д.

Рак – це дружина, потурати всім своїм слабкостям, яка дратує свого чоловіка проханнями про купівлю дорогих речей; це також хвалькуватий чоловік, який завжди нагадує дружині про ціну розкішної речі, яку він купив їй.

Від природи дуже матеріалістичний, свідомий силу речей, Рак зазвичай робить подарунки своїм коханим після сварок.

Рак – це також винуватий чоловік, який повернувшись з “ділового подорожі”, привозить дружині дорогий подарунок. Це також винувата дружина, яка встигла розважитися з симпатичним телемеханіки, поки чоловік був у відрядженні і, коли він повертається, то бачить, що вона вичистила весь будинок, приготувала його улюблену їжу, сходила в перукарню і тепер вітає його біля порога з обіймами, поцілунками і безневинною дитячою посмішкою. Раки – переможці в мистецтві не сексуальних маневрів.

Як задовольнити РАКІВ

Робіть так, щоб вони відчували себе молодими! Вони обожнюють молодість (за ними йдуть Ваги і Леви).

Єдиний спосіб для Рака подолати сексуальний потяг і залишитися вірним – це потрапити в ситуацію, де це неможливо: на роботі, на конференції, в лікарні, де він нерухомий через гіпсу, або в обіймах своєї коханої, дружини.

Леви.

Леви зазвичай дуже пристрасні люди. Будучи вогненним знаком, Лев надзвичайно чуттєвий. Запам’ятайте, Лев управляє 5-м будинком гороскопу, який відає любов’ю і насолодами. Леви легко можуть піддаватися своїм любовним поривам і стати палкими, пристрасними, зі властивих нашому століттю вільним ставленням до сексу. Але Леви рідко вдаються до різних, диким шляхах – їх гордість не дозволяє цього, хоча боротьба з пристрастю велика й спокуса великий.

Тому Леви агресивні менш, ніж люди двох інших вогненних знаків: Овена, відкрито агресивного і романтичного і жвавого Стрільця, постійно шукає ідеаліста. У самому справі, Лев може стати дуже спокусливим, якщо він зацікавлений в кому-небудь. Він завжди робить таким чином: “Я хочу тебе, але якщо ти не хочеш мене, тоді й ти мені не потрібний”.

У жінок-Львів цей пасивний спокуса не має нічого поганого, тому що традиційно чоловік буває агресивним. Але якщо чоловік – Лев, король джунглів, займає позицію, яка змушує стати Левицю агресивною, то він ризикує втратити свою даму назавжди.

Через свого ставлення “ти сам повинен прийти до мене” багатьом Левам не вдається досягти успіху в житті. Але не зрозумійте неправильно цю удавану байдужою рису характеру Лева-чоловіка. Вони найвищою мірою мужні, а жінки – жіночні. Чоловік-Лев любить панувати і дуже ніжний (ніколи не буває грубим) і мужній під час любові. Лев завжди хоче показати, що він самий мужній з коханців. Він глибоко зацікавлений у тому, чи відповідає він сексуальним вимогам партнерки. Він зазвичай представляє себе Левом, завойовником, справжнім царем звірів. Так як він ніжно люблячий, він буде намагатися догодити, хоча йому і не потрібно багато часу для того, щоб відносини стали міцними і його благородний чоловічий образ утвердився. Тільки тоді він може виконати певні сексуальні дії. І якщо він робить це, то йому потрібно, щоб Левиця, його Королева, розуміла, що він робить все тільки для неї, її задоволення і що це зовсім не в його стилі.

Левиця може відповідати вишуканим королівським вимогам. Вона можливо буде вести себе пасивно, щоб нагадати своєму коханцеві, що вона перш за все королівська жінка, але якщо вона вважатиме за потрібне вдатися до шаблонної практиці для того, щоб утримати свого короля, вона може стати страшною, дикою кішкою.

І жінки, і чоловіки леви воліють міцну, ніжну і тривалу зв’язок, ніж чистий секс. Якщо вони й вступають у відносини з іншими партнерами, то це тому, що їм не подобається, як поводяться з ними їх справжні партнери. Вони шукають нових коханців, не просто партнерів. Коли їм здається, що вони знайшли того, який відповідає їх сексуальним, духовним і інтелектуальним потребам, вони коливаються довгий час, перш ніж зробити остаточне рішення і порвати зі старою любов’ю. Запам’ятайте, Леви постійні у своїх манерах і поведінці, вважаючи за краще дотримуватися вузької прямої стежки своїх старих звичок до тих пір, поки вони здаються неприйнятними. Тоді вони міняють свою любов остаточно і закінчено, не шкодуючи тих, кого вони кинули.

Хоча Леви теплі і пристрасні люди, вони можуть догоджати іншим для досягнення будь-якої мети. Коли вони намагаються маневрувати з людьми в особистому, діловий і соціальної області, вони роблять це непомітно і майстерно. І чоловіки, і жінки леви розпорядженні великим терпінням і тому можуть вести несексуальних стратегію, яка потребує багато часу і зусиль. Вони ходять козирями і стежать за тим, щоб їх королівський двір був заповнений благородними інтелігентними союзниками, які виконують їх накази. Вони одружуються за розрахунком, звертаються для досягнення прихильності політиків, лестять їм.

Взагалі, треба уявляти, що Львів не можна купити за діловий ціною. Вони теж не будуть вибирати товар другого сорту. Себе вони вважають товаром вищої якості. Вони чесні у своїх вчинках, і якщо вони вимагають багато від людей, вони готові багато дати натомість.

Як задовольнити ЛЬВА

Перш за все, лестити їм часто. Займаючись любов’ю, Лев тягне час, насолоджуючись. Вони обожнюють, коли їх пестять, цілують і говорять ніжну лестощі. Жінки цього знаку хочуть слухати, що їх особа – особа ангела, що їх тіло прекрасно, що їх присутність запалює будь-кого. Чоловік-Лев також любить лестощі. Його коханки отримують набагато більше, якщо будуть говорити про його мужності і запевняти його в тому, що вони не любили нікого раніше так сильно, навіть якщо то неправда. І дійсно, Леви не виносять навіть думки про суперників, їх партнери повинні бути вихолостити і підтягнуті. Жінки цього знаку не повинні щадити свого гардеробу, щоб створити спокусливий, жіночний образ. Кожен, хто хоче привернути Лева, повинен докласти зусиль, щоб створити відповідну атмосферу, тому розкіш, інтим, приємна музика послаблює опір самого впертого Лева.

Діви.

Люди знаку Діви відносно холодні й стримані в задоволеннях любові. Вони як би віддруковується у своєму мозку свою поведінку і поведінку партнера. Взагалі, віддаються опьяняющему зачаруванню любові один раз в житті, звичайно, коли вони дуже молоді, а досвід вчить нас, що рідко юнацькі ідеалістичні романи витримують перевірку часу. Після першого розчарування в коханні Діви беруть стоїчно клінічну точку зору: це непотрібний, вийшов з моди міф! Страх розчарування пояснює обережне ставлення Діви до любові і сексу. Через свою надмірну критичної, сверханалітіческой, занадто передбачливою і розбірливою особистості, Діви часто вважають секс жартом природи, даної людині для продовження роду. Коли вони займають таку негативну, самозречення позицію, вони бачать тільки біль страждання в любові і мало радості і захоплення. На жаль, саме ці недосяжні норми Діви змусили астрологів символізувати цей знак Дівою.

Таким чином, Діви числяться серед великих “відокремлених” в зодіакальної сім’ї, ах, як часто зводять задоволення любові до рідкісних ізольованим моментів, що відбувається тільки по необхідності.

Коли все-таки Діва знаходить контакт з протилежною статтю, вона рідко сердечна і пристрасно. Ці люди швидше сноби, з ким вони будуть спілкуватися в безпечній зоні інтелектуальності, які перериваються з клінічної строгістю Діви в області любові.

Діви завжди вправні у всьому (якщо вони самі цього хочуть), навіть в сексі. Але в цих випадках, коли вирішують продемонструвати свою майстерність, це звичайна бравада заради похвали. Вони хочуть переконати себе і людей у ​​тому, що вони теж можуть стати пристрасними і людяними.

Але, можливо, ми надто суворі з нашими Дівами. Багато з них обізнані про свою холодної стриманості і намагаються показати прихильність, додають вогню до своєї роботи. Діви можуть ненавидіти пихаті прояви любові і не виносять, коли їх пестять.

Діви все добре бачать і помічають, і на жаль, не можуть не висловлювати все це іншим людям, не думаючи про наслідки. Діви рідко брешуть і ніколи не брешуть самі собі.

Але звернемося до позитивних якостей Діви. Коли в подружжі ця холодність з боку Діви вже знайдена і прийнята позитивно, вони залишаються вірними і надійними подружжям. Чоловіки-Діви добре постачають сім’ю, а жінки стають точними, виконуючими борг дружинами.

Несексуальних МАНЕВРИ

Взагалі Діви не можуть контролюватися сексом, і це дає їм велику перевагу в практиці несексуальних маневрів. Позитивний тип Діви завжди слід суворим законам справедливої ​​гри і відмовляється використовувати свій розум для обману людей. Окремі типи, однак, дуже зручно себе почувають, спрямовуючи свою енергію на області більш конструктивного характеру, а не на карусель численних романів. Ці незалежні і вибагливі типи очікують, що люди переймуться любов’ю до їх планам і будуть невпинно працювати разом з ними, щоб добитися їх цілей. У шлюбі Діви вимагають, щоб їх партнери діяли гладко і стримано. Ці типи схожі на старшину роти, завжди призначають точний час і місце. Все має бути в “незайманому” порядку.

Астрологи часто вважають, що Скорпіони – найбільш опортуністичні маніпулятори Зодіаку, але віддають цей титул Дівам. У Скорпіона його енергія розсіюється через надмірну рухливості, в той час як холоднокровні Діви дають їм перевагу. Негативні типи Діви можуть бути названі енергійними людьми, вони проявляють все погані почуття характеру, властиві людям. І завдяки своєму витонченому мистецтву вони успішно маневрують за рахунок інших людей. Їхні жертви рідко в курсі справ до тих пір, поки їм не завдано завершальний удар, тільки тоді вони розуміють, що їх обдурили. Серед цих негативних типів багато кар’єристів, вони безжальні конкуренти.

Якщо у вас є друг знаку Діви і ви хочете подивитися, як він використовує свій інтелект, попросіть його допомогти вирішити проблему, яку ви довго не можете вирішити самі. Потім подивіться, як він майстерно аналізує ситуацію, на зразок машини, холодно і стримано, і пропонує вам своє рішення. Ви знайдете його рішення правильним, а рада – корисним. А тепер гарненько подумайте, як він може використовувати свій інтелект для того, щоб досягти своїх цілей.

Як задовольнити Діву

Перш ніж розглядати цю область, ми повинні встановити емоційні і фізіологічні риси, які астрологи вважають притаманними Діві. Вони зазвичай настільки одержимі своїм тілесним напругою, завдяки надактивність розуму, що для того, щоб зацікавити їх у сексі, потрібно спробувати послабити цю напругу. Але, здається, Діва не хоче, щоб воно залишало її – як-ніби вона настільки звикла до напруги, що забула, що означає просто розслаблення.

Діви також не дбають про те, щоб їх пестили. Вони досить дивно не люблять такий стимул.

Т.к. ми помістили Діву серед менш пристрасних дітей зодіаку, є один засіб задовольнити їх – переконувати їх, що вони роблять вам послугу. Вони легко попадуться в пастку і будуть показувати, як добре вони можуть служити, проти цього вони не зможуть встояти. Лестощами ви також зможете надихнути їх на виняткову активність, навіть якщо їх пристрасть удавана.

Терези.

Виникає питання: якщо Терези володіють стількома чеснотами і так пристрасно шукають партнера, чому ж вони не можуть задовольнити і утримати предмет свого кохання? Відповідь полягає в тому, що люди цього знаку відносяться до коханим не як до людей, а як до красивих творів мистецтва. А в наше століття сексуальної свободи існує мало жінок, яким подобається, щоб ними захоплювалися на відстані. І всім вже відомо, що чоловіки такого типу так само рідкісні.

Ласка і фізична близькість з часом діють Терезам на нерви, ці боги любові докладають всіх зусиль, щоб зробити себе красивими, спокусливими і чарівними і, коли вони, нарешті, знаходять того, кого шукали, для них починається чудовий рожевий період романтичного чарівності і тоді дійсно можна повірити, що люди знаку Ваги походять від планети любові – Венери.

Несексуальних МАНЕВРИ

Ваги можуть здійснювати несексуальні маневри з таким мистецтвом, що їх жертви рідко інформовані про те, що відбувається. Деякі астрологи вважають Ваги найбільш егоїстичним знаком, несексуальні маневри Терезів полягають у тому, що вони вимагають, щоб їхні друзі допомагали їм у встановленні суспільних контактів і досягненні бажаних висот. Ваги розуміють, що вони далеко не так вправні в ділових маневрах і часто оперують умінням свого друга. У шлюбі Ваги уникають різних неприємних робіт, посилаючись на настрій або нездатність їх виконати. Насправді вони вважають дрібні роботи нижче своєї гідності.

Під час любові ваги дуже ідеалістично, приділяючи велику увагу ласкам і поцілункам. Вони дуже чутливі до атмосфери, що панує в спальні, на ліжку завжди має бути чиста білизна, на них сильно впливає Венера і вони вимагають розкоші: шовкові сорочки, м’яке світло і романтична музика. Ваги вимагають довгої любовної гри, після чого статевий акт відбувається досить швидко. Інакше їхні естетичні почуття будуть ображені.

Як задовольнити ТЕРЕЗИ

Ставтеся до них з ніжністю. Вони ненавидять вульгарні декорації, з усіх знаків вони легше за все відволікаються під час статевого акту. Вони часто мріють під час любові. Для них звичайна справа думати про кого-небудь іншому: колишньому коханця або нездійснене образі. Багато голлівудських зірок народилися під цим знаком, але підрахунки свідчать, що люди цього знаку, який управляє любов’ю і шлюбом, не дуже вдалі в цих областях.

Скорпіон.

Скорпіон – це уособлений секс. Їх знак управляє статевими органами. Чи потрібно ще щось говорити? Клітини їх мозку, під агресивним впливом Марса, наділяють і чоловіків і жінок цього знака величезним сексуальним апетитом. Тут немає жодних моральних обмежень, тому Скорпіон дивиться на секс, як на незалежну область людських відносин, і, крім того, секс відновлює їх сили.

Серед коханців у всьому Зодіаку Скорпіони дуже цінуються. Вони мають певний досвід, який годиться не тільки для того, щоб задовольнити своє бажання, але і для того, щоб догодити своєму партнерові.

Несексуальних МАНЕВРИ

Вважається, що Скорпіон – один з найбільш опортуністичних знаків Зодіаку. Однак мої підрахунки показують, що іноді Рак, Діва і Стрілець перевершують його.

Так, коли ми говоримо про несексуальних маневрах, до яких вдається Скорпіон для досягнення своїх цілей, ми маємо на увазі те, що він хоче досягти якої-небудь мети за допомогою “сексуальної діяльності”. Вони одружуються через гроші і навіть влаштовують “сексуальні побачення” для ділових цілей. Вони зазвичай одружуються, переборовши себе, за розрахунком, але вони досить розумні, щоб обрати людину, з яким вони сумісні розумово, тому розуміють, що сила розуму цінна, як золото.

Вже одружені, Скорпіони часто вступають у позашлюбні зв’язки, проте вони рідко допускають, щоб ці зв’язки загрожували безпеці подружнього життя. Вони здатні добре справлятися на “двох фронтах” – подружньому і позашлюбного, роблять це з легкістю і без будь-якого напруження.

Скорпіон може залучити партнера в статевий акт так майстерно і непомітно, що той сам не розуміє, як це сталося, до тих пір, поки сам не охоплений пристрастю.

Як задовольнити СКОРПІОНА

Надайте трохи сексу, але не робіть це занадто поспішно. У молоді роки вони романтичні, піддаються музиці і м’якому світлу. Пізніше вони стають менш стриманими, більш сміливими, їм можуть подобатися яскраве світло і дзеркала. Подружжя Скорпіонів повинні бути акуратними і чистими.

Стрілець.Під впливом Сатурна Козеріг у сексуальному відношенні сором’язливий і стриманий. Сатурн – повільна планета, завершує перший цикл Зодіаку за 29,5 років, і Козеріг схожий на нього. Сексуальне життя Козерога можна розділити на три періоди:

1. Юнацькі роки. У цей час він дуже стриманий щодо сексу, воліє думати більше про навчання і про професії. Подібно людям протилежного знака – Рака – Козероги бувають соромливими, але за їх спокійній зовнішністю ховається сильна пристрасть. Їх пристрасть не така відкрита і вільна, як у Скорпіона, а стримана і замаскована. Сексуальні пориви Козерога не регулюються їх предметом любові. Козеріг – земний знак, його бажання реальні і практичні.

2. У другій період сексуального життя Козерога (припустимо з 30-ти років) вони зазвичай досягають якогось успіху в справах і тоді, вже більш впевнені, вони починають експериментувати в області сексу. Боячись, що вони можуть багато втратити дорогоцінного часу, вони намагаються наздогнати своїх астрологічних братів і сестер і по-справжньому розпускаються. Чоловіки-Козероги рідко володіють ваблячими манерами Овена і сексуальним динамізмом Близнюків. Але вони почуваються спокійно у фінансовому світі, знають ціну ласки і те, чим вони хочуть платити. І до любовних зв’язках вони ставляться з позиції грошей і сили. Козеріг не вміє розігрувати красиву любов, не вміє лестити, хоча він досить розумний для того, щоб зовні якось оформити свій інтерес, наприклад, послати квіти, цукерки, квитки в театр. У стосунках з коханою жінкою він покладається на свій статус і гідність, сподіваючись, що цим він заслужить її схвалення. Він домагається жінок також, як домагався б підвищення по службі. Якщо ж він ще і гарний, то жінка буде обов’язково сподіватися, що вона знайшла свій ідеал. Але будемо відверті – Козеріг не самий пристрасний коханець. Він досить хтивий, але холодний і стриманий і не здатний створити романтичну обстановку любові.

3. У третьому періоді Козеріг показує себе. Після 40-ка років він зазвичай досягає довгоочікуваного благополуччя і вирішує зруйнувати фасад помірності і стриманості в сексуальному житті.

Підводячи підсумок всьому сказаному, можна зрозуміти, що дуже небагато досягають гармонії між романтичним і сексуальним аспектом своєї особистості, ці дві області весь час стикаються.

Несексуальних МАНЕВРИ

Сказати, що Козероги вправні в несексуальних манерах – це значить недооцінити їх. Тому що Козеріг винайшов несексуальні манери.

Якби нам треба було визначити, під яким знаком народилися самі щасливі люди, ми б виявили, що найбільший відсоток їх народжується під знаком Козерога, потім, на другому місці, Рак.

Честолюбний чоловік-Козеріг в ізольованому світі бізнесу і таємних любовних пригод. Несексуальних поведінку козерога завжди пов’язане з ціною, яку пропонує Козеріг. Козероги дуже терплячі і можуть довго вичікувати для того, щоб отримати те, що вони хочуть, іншими словами, можуть “перечекати” конкуренцію.

Жінки-Козероги не менш вправні в несексуальних маневрах їм потрібно, щоб їхні чоловіки досягали успіху в справах, щоб друзі догоджали їх бажанням, щоб їх родичі підтримували їх у всіх заходах. Вони невтомні трудівники. Коли ж вони залучені в несексуальні інтриги, вони вкрай обережні і стримані.

Як задовольнити КОЗЕРОГА

Перш за все потрібно пам’ятати, що романтичний аспект у відносинах з Козерогом рідко триває більше трьох місяців (досить великий час, щоб зміцнити відносини). Потім секс. Аспект буде зведений до простої необхідності.

Козерогам потрібно зуміти відмести від себе холодні обійми Сатурна і показати всім, що все-таки в їх венах тече червона кров.

Слово “кар’єра” синонімічно зі знаком Козерога. Чоловіки – Козероги краще всіх забезпечують сім’ю. З жінок виходять відмінні матері і домогосподарки, навіть якщо вони трохи суворі з дітьми і їм не вистачає певного таланту для створення веселого настрою в домі.

Що йде вгору козел, символ Козерога, зазвичай завжди добирається до вершини. Його зірка дала йому здібність переборювати всі перешкоди на своєму шляху. Наполегливість, завзятість, далекоглядність – більшість Козерогів наділені цими якостями.

Стрілець.водолій,

Так як Стрілець – подвійний знак, люди цього знаку бувають двох типів: відданий ідеалістичний і романтичний тип, який рідко сходить з прямою і вузької дороги чесноти, і абсолютно протилежний тип, який у пошуках досконалості кидається від одного коханця до іншого і на цьому шляху він забуває, навіщо він почав своє шукання і що ж в кінці кінців він шукав.

У першому типі живе пристрасна натура, але надлишок його сексуальної енергії спрямовується на творчу діяльність, а не на донжуанство.

Другий тип (і чоловіків, і жінок) – це постійний тяганина, який тремтить від радості за нової сексуальної перемоги і подумки вносить її в каталог своїх коханців.

Несексуальних МАНЕВРИ

Стрілець – найбільш опортуністичний знак. Так як він також розумовий знак, він може бути дуже розважливим у своїх вимогах. Деякі Стрільці помилково поступають, намагаючись вгадати, що вони отримають за віддані послуги, вони вважають себе особливо майстерними, якщо їм не доводиться розплачуватися сексуально за свої подарунки.

Будучи одним з вогняних знаків, разом з ОВЕН і Левами Стрільці дуже агресивні і з готовністю починають свою кар’єру.

Одне їх перевага в несексуальних манерах – це їх здатність зображати почуття байдужості і зберігати його довше, ніж їх опоненти.

Взагалі, після багатьох любовних романів, а також сексуальних маневрів, Стрільці приходять до висновку, що їх ідеальний друг (подруга) не існує. Тоді вони погоджуються на шлюб який їм пропонує достаток інтелектуального спілкування. Вони продовжують мати позашлюбні зв’язки, але так як вони чесно і прямо, вони часто зізнаються в цьому своїм дружинам. Що дивно, їм вирішуються ці позашлюбні зв’язки.

ЯК задовольнити Стрільця

Стрільці захоплюються сексуальними пригодами, причому їм подобаються не стільки самі сексуальні зносини, як зміна нового партнера.

Козеріг.

Під впливом Сатурна Козеріг у сексуальному відношенні сором’язливий і стриманий. Сатурн – повільна планета, завершує перший цикл Зодіаку за 29,5 років, і Козеріг схожий на нього. Сексуальне життя Козерога можна розділити на три періоди:

1. Юнацькі роки. У цей час він дуже стриманий щодо сексу, воліє думати більше про навчання і про професії. Подібно людям протилежного знака – Рака – Козероги бувають соромливими, але за їх спокійній зовнішністю ховається сильна пристрасть. Їх пристрасть не така відкрита і вільна, як у Скорпіона, а стримана і замаскована. Сексуальні пориви Козерога не регулюються їх предметом любові. Козеріг – земний знак, його бажання реальні і практичні.

2. У другій період сексуального життя Козерога (припустимо з 30-ти років) вони зазвичай досягають якогось успіху в справах і тоді, вже більш впевнені, вони починають експериментувати в області сексу. Боячись, що вони можуть багато втратити дорогоцінного часу, вони намагаються наздогнати своїх астрологічних братів і сестер і по-справжньому розпускаються. Чоловіки-Козероги рідко володіють ваблячими манерами Овена і сексуальним динамізмом Близнюків. Але вони почуваються спокійно у фінансовому світі, знають ціну ласки і те, чим вони хочуть платити. І до любовних зв’язках вони ставляться з позиції грошей і сили. Козеріг не вміє розігрувати красиву любов, не вміє лестити, хоча він досить розумний для того, щоб зовні якось оформити свій інтерес, наприклад, послати квіти, цукерки, квитки в театр. У стосунках з коханою жінкою він покладається на свій статус і гідність, сподіваючись, що цим він заслужить її схвалення. Він домагається жінок також, як домагався б підвищення по службі. Якщо ж він ще і гарний, то жінка буде обов’язково сподіватися, що вона знайшла свій ідеал. Але будемо відверті – Козеріг не самий пристрасний коханець. Він досить хтивий, але холодний і стриманий і не здатний створити романтичну обстановку любові.

3. У третьому періоді Козеріг показує себе. Після 40-ка років він зазвичай досягає довгоочікуваного благополуччя і вирішує зруйнувати фасад помірності і стриманості в сексуальному житті.

Підводячи підсумок всьому сказаному, можна зрозуміти, що дуже небагато досягають гармонії між романтичним і сексуальним аспектом своєї особистості, ці дві області весь час стикаються.

Несексуальних МАНЕВРИ

Сказати, що Козероги вправні в несексуальних манерах – це значить недооцінити їх. Тому що Козеріг винайшов несексуальні манери.

Якби нам треба було визначити, під яким знаком народилися самі щасливі люди, ми б виявили, що найбільший відсоток їх народжується під знаком Козерога, потім, на другому місці, Рак.

Честолюбний чоловік-Козеріг в ізольованому світі бізнесу і таємних любовних пригод. Несексуальних поведінку козерога завжди пов’язане з ціною, яку пропонує Козеріг. Козероги дуже терплячі і можуть довго вичікувати для того, щоб отримати те, що вони хочуть, іншими словами, можуть “перечекати” конкуренцію.

Жінки-Козероги не менш вправні в несексуальних маневрах їм потрібно, щоб їхні чоловіки досягали успіху в справах, щоб друзі догоджали їх бажанням, щоб їх родичі підтримували їх у всіх заходах. Вони невтомні трудівники. Коли ж вони залучені в несексуальні інтриги, вони вкрай обережні і стримані.

Як задовольнити КОЗЕРОГА

Перш за все потрібно пам’ятати, що романтичний аспект у відносинах з Козерогом рідко триває більше трьох місяців (досить великий час, щоб зміцнити відносини). Потім секс. Аспект буде зведений до простої необхідності.

Козерогам потрібно зуміти відмести від себе холодні обійми Сатурна і показати всім, що все-таки в їх венах тече червона кров.

Слово “кар’єра” синонімічно зі знаком Козерога. Чоловіки – Козероги краще всіх забезпечують сім’ю. З жінок виходять відмінні матері і домогосподарки, навіть якщо вони трохи суворі з дітьми і їм не вистачає певного таланту для створення веселого настрою в домі.

Що йде вгору козел, символ Козерога, зазвичай завжди добирається до вершини. Його зірка дала йому здібність переборювати всі перешкоди на своєму шляху. Наполегливість, завзятість, далекоглядність – більшість Козерогів наділені цими якостями.

Водолій.

Водоліїв збуджує все нове, тому вони шукають нових цікавих людей, хочуть чіпати і тримати з різними тілами. Їх стимулює різноманітність в сексі. Партнерів, але для них це не сексуальна аморальність, а водолійську життя. У знаку Водолія укладено внутрішній конфлікт, тому що він постійний знак, він хоче зміцнити свій статус-кво, з іншого боку, він прагне змін. Тому вони часто вступають у конфлікт в різних відносинах. Вони коливаються щодо одруження, і не одружуються стільки – скільки це можливо.

Тяга до людства в цілому у них дуже велика, але вони все-таки вибирають собі в дружини одного і на все життя. З усіх знаків Зодіаку Водолій Перші намагаються звільнитися від громадських та батьківських настанов, вони насолоджуються опором і бунтом.

Несексуальних МАНЕВРИ

Взагалі Водолій не вправний у несексуальних маневрах. Вони зазвичай дуже щирі у своїх бажаннях і цілях, і часто піддаються несправедливості. Над ними легко взяти верх в цьому відношенні.

В особових справах вони говорять про свої наміри відкрито і занадто часто щирість їх підводить. Водолії зазвичай щасливі люди і часто бувають винагороджені за свою оригінальність, незважаючи на те, що інші люди часто беруть над верх над ними.

Як задовольнити ВОДОЛІЯ

Ніколи не висловлюйте неповагу до розуму та індивідуальності Водолія, не дозволяйте йому думати, що він простий інструмент для вашого задоволення. Він не буде терпіти це. Не пропонуйте Водолію провести з вами одну ніч – вони відмовляться, їм потрібно дізнатися свого партнера.

Запам’ятайте: Водолій править будинком дружби і вірить, що результат статевого акту – придбання нового друга.

Так як вони цікаві, більшість з них хочуть мати контакт з усіма, дізнатися особисто всі форми сексуальних дослідів і багато Водолії хоч по одному разу, але все спробують. Люди, які вступили у відносини з Водоліями, повинні пам’ятати, що ті вважають себе відмінними від інших. Так воно і є. Він не вміщується у відведені рамки, він повстає швидше, ніж люди інших знаків, тривалі сексуальні відносини з ним не можливі, тому що після місяця інтимних відносин коханка Водолія стане його найкращим другом, а потім вже коханою людиною. Водолій рідко залишить цього ж одного сидіти вдома, коли сам йде на пошуки нового коханця, вони йдуть разом.

Риби.

З усіх 12-ти знаків Зодіаку найважче описувати Риб. Якщо і є якісь ключі до їх секс. життя взагалі, то він може бути знайдений у впливі Нептуна в області сексу, а так само у вищій октаві – Венери, яка робить Риб сверхідеалістіческімі і духовними. Риби з готовністю погодяться, що знайти людину з усіма чеснотами, яких вони шукають практично неможливо. Тому вони навіть і не намагаються.

Інший шлях описати їх секс. життя – це вивчити різні традиційні характеристики, приписувані астрологами 12 будинку гороскопа, яким правлять Риби (його називають будинком таємних ворогів і загибелі). Він має справу з розумовими хворобами, сексуальними відхиленнями. Він також управляє непередбаченими трагедіями в житті людини, пошкодженням органів чуття, самотою. Тому вони часто сумісні з людьми зн. Діви і Терезів, особливо в духовній емоційної області, тому ці знаки теж мають свої труднощі щодо фізичної сторони любові.

Риби схильні до відносин між чоловіком і жінкою типу “раб – господар”, самі вони часто виступають у ролі раба. Їх бажання знаходитися під чиєюсь владою, змушує шукати людей з сильною волею, які панують над ними майже з військової строгістю у всіх сферах життя.

Несексуальних МАНЕВРИ

Риби, звичайно, з деякими винятками, числяться серед самих хитрих і нещасних людей в несексуальних маневрах. Нептун робить їх майстрами обману інших людей. Вони використовують всі негідні засоби для досягнення благополуччя та емоційної розрядки. Але на захист Риб я можу сказати, що в більшості випадків вони самі не підозрюють про те, що їх поведінка не чесно.

Більшість Риб досягає своїх цілей, намагаючись маніпулювати емоціями і сексуальними бажаннями інших.

Як задовольнити РИБ

Більшість Риб живуть у світі ілюзій. Як би вони не були ліберальні в секс. відносинах, з ними необхідно грати в удавання. Вони часто ведуть себе так, ніби статевий акт не відбувається не насправді чи ніби їх участь, навіть саме неодержімое, тільки жест для задоволення партнера. Заради злагоди краще дозволити їм ставитися до сексу з байдужістю.

Багато жінок-Риби сексуально фригідними і з будь-яким чоловіком поводяться хитро, владно, брутально, ображаючи його для того, щоб компенсувати своє нездорове ставлення до статевої пристрасті. Такі люди найчастіше надягають маску доброчесності і самопожертви.

Чоловікам-Рибам не властиво це поведінка. Вони зазвичай романтичні, уважні і віддані коханці, чоловіки, охочі зробити приємне своєму партнерові. Якщо в їх шлюбі виявилося несумісність, вони рідко розлучаються. Замість цього вони посилюють позитивні аспекти їх відносин.

Так як Риби – водяний знак, вони вкрай емоційні. Риби повністю залежать від коханих. Вони постійно влаштовують перевірки своїм партнерам, щоб ті довели свою любов і довели, що страхи і підозри Риб – тільки фантазія. Риби повинні остерігатися параної і почуття, що їх зрадили. Вони повинні розробляти свої позитивні якості: співчуття, гостинність, щедрість. Також вони повинні остерігатися надчутливість і безупинною балаканини.

Comments are closed.