Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Тести сексуальності для жінок.

Тести сексуальності для жінок:

1. Зі скількома чоловіками Ви були в ліжку?

2.Скількох чоловіків Ви любили?

3. Мастурбуєте Чи Ви регулярно? Іноді? Ніколи?

4. Як багато способів мастурбації Ви знаєте і застосовуєте?

5. Чи можете Ви викликати у чоловіка ерекцію, не торкаючись до нього?

6. Чи маєте Ви принаймні один оргазм в день незалежно від способу?

7. Чи подобається Вам чіпати чоловіче тіло, чоловічий член?

8. Чи бачите Ви навколо себе фалічні символи?

9. Чи маєте Ви коли-небудь сни, що викликають у Вас оргазм?

10. Оточуєте Ви себе речами, які приємно бачити, торкати, нюхати?

11. Волієте Ви ванну або душ?

12. Активно Чи Ви шукаєте чоловіків?

Якби у Вас був вибір, ким би Ви хотіли бути:

Пат Ніксон (дружина тодішнього президента);
Софі Лорен;
самою собою

ОЦІНКА Найсексуальніші леді

Якщо Ваша відповідь “так”, то нема чого відповідати на подальші питання. Ставте нуль і знайдіть шерсть, щоб в’язати собі шаль. Вона Вам буде потрібно для довгих зимових ночей. Якщо відповідь “ні”, ставте собі 5.

Якщо Вам більше 18-ти і Ви відповісте “так”, то поставте собі нуль і пошвидше знайдіть собі чоловіка. Якщо Вам менше 18-ти і Ви прочитали цю книгу, то Ви на вірному шляху, а тому ставте собі 3. “Ні” – 5.

Ставте 1, якщо менше трьох чоловіків, від трьох до десяти – 3, більше 10-ти – 15. Якщо жодного, дивися попередній питання.

Нуль, якщо жодного. Менше трьох – 1, від трьох до п’яти – 5, понад десяти – знову нуль, тому це означає, що Ви ніколи не любили.

Якщо Ви мастурбуєте регулярно, пишіть 5. Якщо іноді – 3; якщо ж при цьому Ви ще регулярно займаєтеся любов’ю з ким-небудь кожен день, то можете ставити 10. Якщо ніколи, то нуль і чого ж Ви чекаєте?!

Менше 3-х способів – 0. Від трьох до п’яти – 3. Понад 5-ти – ставте 5. (Якщо Вам відомо більше 10, прошу повідомити про них мені).

Якщо Ви така жінка, що можете порушити чоловіка тільки дивлячись на нього, Ви отримуєте жирну 10 і оплески. Якщо не можете, ставте собі нуль і практикуйтеся.

“Один оргазм в день – зморшок не буде коль не лінь!” Якщо цього немає, то ставте собі 0 і починайте скоріше. Якщо Ви не пропускаєте жодного дня, ставте 10 і продовжуйте працювати так само добре далі.

Жінка, по-справжньому любляча чоловіків, приходить в захват, коли відчуває стоїть, чудово ерегований член: ставте 5, якщо Ви звикли мацати; якщо ж Ви щупа чоловіка тільки тоді, коли Ви з ним у ліжку, ставте 3. Якщо Вам не подобається доторкатися до чоловіка, ставте нуль і прийміть мої щирі співчуття.

Якщо вежі, дерева і телеграфні стовпи збуджують Вас, то Ви – істинно сексуальна жінка і заслуговуєте 10. Нуль – якщо Ви не бачите навколо себе нічого сексуального.

Якщо Ваша чуттєвість проникла в підсвідомість, то у Вас можуть бути іноді оргастические сни, що зовсім не означає, ніби Ви зіпсовані. Фактично багато жінок мають їх досить часто і швидше за все саме тоді, коли вони активно сексуальні, ніж в інший час. Тому ставте 5, якщо Ваша відповідь “так” і 0 за “ні”, але не беріть снодійні пігулки.

Усвідомлювати свою чуттєвість і трудитися заради того, щоб принести задоволення своїм почуттям, – одна з відмінних рис істинно сексуальної жінки. Ставте 10 за “так”, 0 за “ні”.

Це питання пов’язане з питанням 12. Якщо Ви відчуваєте своїм тілом тепло піни і відчуваєте чуттєве насолоду, вбираючи його годинами, Ви сексуальніше, ніж жінка, яка миється тільки для того, щоб бути чистою, і воліє душ. Все, що ніжить почуття, сексуально! І хоча душ може бути освіжаючим, він навряд чи сексуальний (за винятком того випадку, коли Ви перебуваєте під ним зі своїм другом). Тому за ванну – 5, за душ – 0. Якщо Ви любите і те, і інше, ставте 3.

Жінки, які шукають те, чого вони хочуть, мають більш пристрасний потенціал, ніж ті, які сидять і чекають. Якщо Ви найчастіше знаходитесь там, де чоловіки, отримуйте 5. Якщо Ви чекаєте, що любов прийде і знайде Вас, Ви маєте 0, і це все, що Ви отримаєте.

Якщо Ви виберіть (в), ставте собі 10. Якщо Ви любите себе настільки, що не хочете ні з ким помінятися місцями, то Ви дійсно гідні любові. Якщо Ви виберіть (б), можете записати 5 очок. Якщо ж (а) – викресліть із Вашої суми очок 10.

ПІДСУМКИ ТЕСТУ НА СЕКСУАЛЬНОСТЬ

85-100 очок: Ваша сексуальність на висоті: Ви – дитя Афродіти!

60-85 очок: Непогано, Ваша сексуальність в нормі, але не зупиняйтеся на досягнутому.

Менше 60 очок: Бідне дитя … Ваша сексуальність бажає кращого.

Comments are closed.