Спонсор
Пошук
Недавні записи

postheadericon Топ-5 найсексуальніших видів спорту

Різні види спорту знаходять своїх шанувальників з різних причин. Одні вболівальники вибирають азарт, інші цінують видовищність змагань, хтось віддає перевагу адреналін, а когось підкуповує краса і привабливість у спорті. Luxlux.net являє Топ-5 найсексуальніших видів спорту.
Пляжний волейбол
Новини: People назвав пляжний волейбол найсексуальнішим видом спорту

Пляжний волейбол – найсексуальніший вид спорту за версією People

У 2010 році американський тижневик People назвав пляжний волейбол найсексуальнішим видом спорту. На думку більшості читачів-чоловіків, саме пляжний волейбол є найпривабливішим.

Представники сильної статі не залишаються байдужими до красивим жіночим тілам, які грають на пляжі в барвистих купальниках.
Теніс

Найбагатша російська тенісистка Марія Шарапова, перша ракетка світу Каролін Возняцкі, титулована сербська спортсменка Ана Іванович і багато інших знаменитих тенісистки – відомі всьому світу не тільки своєю чудовою грою, але і красою, яка приносить їм додаткову фінансову прибуток за рахунок спонсорських контрактів.

А крики, які видають тенісистки під час ударів на корті, не залишаються без уваги чоловічої статі.

Художня гімнастика

Глядачі люблять художню гімнастику за грацію і витончені снаряди, які використовують спортсменки під час виступів. Така краса не може залишитися непоміченою. А феноменальна розтяжка гімнасток – додатковий бонус для уваги з боку чоловічої статі.

Художня гімнастика не могла обійти Топ-5 рейтингу Luxlux.net – і займає третє місце.
Спортивні танці

Між танцюристами популярних дисциплін, таких як: самба, румба, танго емоційний зв’язок неймовірно сильна. Під час танцю їх тіла зливаються воєдино. Така експресія і ексцентричність сповна дозволяє насолодитися глядачам красою жіночого і чоловічого тіла.

Гармонія і впевненість танцювальної пари під час виступів допомагає їм завойовувати величезну армію прихильників.

Танці на пілоні

Ходить чимало розмов про те, що стриптиз може увійти в програму літньої Олімпіади-2016, яка пройде в Бразилії – у Ріо-де-Жанейро. На початку 2011 року засновниця Міжнародної федерації Аня Пржепласко почала переговори з Міжнародним олімпійським комітетом, щоб танці на пілоні стали офіційним видом спорту на престижних змаганнях.

Так як популярність такого хобі збільшується з кожним днем, а армія шанувальників поповнює ряди неймовірними темпами, танці на пілоні займають почесне п’яте місце в рейтингу Luxlux.net.

Автор: Магдалена Юрчевска

Comments are closed.